Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnák változtatni...

Hogyan tudnák változtatni ezen? Túl érzékeny vagyok. 17, L.

Figyelt kérdés
Tudom hogy vannak hasonló kérdések,de nem igazán találtam meg a választ.Az a helyzet hogy nagyon sokrszor elsírom magam apró dolgok miatt,pl. látok egy anyukát ahogy megöleli a gyerekét,vagy ha látok egy nagyon aranyos kis állatot,vagy akár egy apró szép szótól is sírni tudok..a filmekről ne is beszéljünk..Azt szeretném megtudni,hogy hogyan tudnám ezt megváltoztatni?Szégyellek már minden apró dolgon elérzékenyülni...
2013. szept. 10. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:
hát nem nagyon tudsz vele mit csinálni, max agykontrollal, engem akkor kerülget a sírás ha mást látok sírni, de rohadt nehéz visszatartani
2013. szept. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így voltam addig a pontig amíg egy érzelmes családban éltem. Aztán jött a sok csalódás/pogfáraesés és megkeményedtem. Szerintem nincs olyan módszer amivel ezt meg lehetne szüntetni, szentimentális típus vagy. :)
2013. szept. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!