Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért lesz mindig rossz...

Miért lesz mindig rossz hangulatom?

Figyelt kérdés
Mérnökhallgató vagyok, másodéves, és sokszor rámjön valami nagyon rossz érzés, hogy nem tudom elvégezni az egyetemet, mindenből megbukom stb stb (eddig jól teljesítettem)... és ilyenkor tanulni sincs kedvem meg erőm, csak nagyon szomorú lesz a hangulatom :( Mivel tudnám javítani a közérzetemet? Előző félévekben is ez volt, de most mintha erősebb lenne ez az érzés. 20/F

2013. szept. 11. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy kihívás,aminek nem könnyű megfelelni.Ha nem találod a helyed,vagy nem magadért dolgozol,nehezebb lehet.
2013. szept. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Magamért csinálom, mert szeretnék egy normális végzettséget aztán meg egy jó munkahelyet stb.... de valahogy mégis mindig rámtör ez az érzés. Nem akarok csalódást okozni senkinek, de sokszor nincs kedvem az egészhez.
2013. szept. 11. 12:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Szereted azt, amit csinálsz?
2013. szept. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen szeretem, csak az inkompetens tanárokat nem szeretem, akik nem tanítanak csak elvárnak stb stb... és pl már gyomorgörcsöm van a matek szigorlat miatt is mert a tanárnő arcra osztályoz, aki benyal neki az ötöst kap aki meg nem az hármasnál ne számítson jobbra... meg ilyesmik ...
2013. szept. 11. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!