Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért ragaszkodok nagyon 1-2...

Miért ragaszkodok nagyon 1-2 emberhez, olyanhoz akiben megbízok?

Figyelt kérdés
Hogy nagyon ragaszkodok emberekhez de nem sokhoz, csak egy párhoz barátságban és szerelemben is. Nem akarok másokkal barátkozni. Csak azzal az 1-2-vel és velük akarok lenni, csak bennük bízok meg.... Szerelemben is nagyon ragaszkodok ahhoz az egy emberhez mindig azt figyelem, hogy ki hasonlít rá... de még nem találtam hozzá hasonlót.

2013. szept. 12. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert őket szereted.Ez nem pszichológiai probléma.
2013. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont ilyen vagyok én is. Vőlegényem szerint igazi "sündisznócska" vagyok, igazán senkivel sem tudok beszélgetni. Van egy jó kis baráti köröm, de őket sem szeretem terhelni a problémáimmal. Idegeneknek meg végképp nem nyílok meg. Egyszerűen utálom, ha a vesémbe akarnak látni.
2013. szept. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én 15/L vagyok és csak az a baj, hogy ha egy fiú van akivel tényleg csak barátkozni akarok, mert benne megbízok ő úgy veszi, hogy bejön nekem, mert nagyon ragaszkodok hozzá, sokat akarok vele lenni...:S
2013. szept. 12. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem természetes, hogy ragaszkodsz azokhoz az emberekhez, akikben megbízol.

Másokkal miért nem akarsz barátkozni?

2013. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én se tudom, nem érzem jól magam velük:S
2013. szept. 12. 20:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen ter,észetes. Minden embernek van intim szférája. Hogy ebbe kit mennyire enged be, azt úgy képzeld el, mint régen a parasztházat. Ha vendég érkezett, volt, akit csak a kapuig negedtek, volt, akit a konyháig, de a tisztaszobáig csak a szívükhöz legközelebbb állókat.
2013. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!