Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ragaszkodok ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodok ennyire a barátomhoz?

Figyelt kérdés
Én általában mindig délután szoktam találkozni a barátommal.Most hívott a barátnőm,hogy találkozzunk,mert már nagyon rég nem láttuk egymást.A barátommal tudok találkozni délelőtt.. De olyan hülye vagyok,mert inkább lennék vele megint és nem mennék a barátnőmmel és annyira haragszom magamra,hogy ilyen vagyok.. Mert minden egyes percet vele töltenék minden nap,ő viszont nem.Szeret nagyon,ebben biztos vagyok,de ugyanúgy megy a barátaival is.(Például,ha délelőtt találkozunk,akkor ő délután is nem akar velem jönni,inkább megy a barátaival).Itt sokan azt írják,hogyha igazán szeret valaki,akkor minden szabadidejét veled akarja tölteni,de nem lehetünk egész nap együtt.Tudom ezt én is és azt is tudom,hogy nem szabadna ennyire ragaszkodjak hozza és nem akarhatok mindig vele lenni,de nem tudok ezen változtatni.Mit csináljak?
2013. aug. 18. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a szerelem. Minden percet vele akarsz tölteni, ez teljesen normális:) De ne folytsd meg a szerelmeddel mert a barátokkal is kell egy kis idöt tölteni;) Ne vidd tulzásba a ragaszkodást amugy semmi probléma ezzel:)
2013. aug. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Képzeld magad a barátnőd helyébe. Tudod milyen kellemetlen, mikor egy pasi miatt megváltozik a barátnőd? Milyen pocsék, amikor folyamatosan mondogatja le a programokat, mert a pasija már lefoglalta? Meg amikor látod rajta, hogy hiába jött el, csak nyűg neki az egész, mert inkább a barátjával lenne? Én annyira megértem, hogy szerelem, meg rózsaszín felhő, meg anyámkínja, de miért nem lehet ebben valami egyensúlyt teremteni? Miért nem mertek nemet mondani egyszer egy héten egy randira, hogy végre a barátnőd is lásson? Gondolom az indulatos kérdéseimből leesett, hogy történt már velem ilyen, és én voltam a szenvedő alanya az egésznek. A legjobb barátnőm volt, de egy pasi miatt minden megváltozott. Suliban egész nap nem láttam, nem beszéltünk, mert rohant a palijához. Programokra nem jött el, mert a fiú egy héttel előbb lefoglalta. Szóval a mi hibánkból tanulva figyelj oda a kapcsolataidra, legalább játszd el, hogy érdekelnek a barátnőid, és ne várd el tőlük, hogy mindig bazsalyogjanak. Ja és a fiú nem biztos, hogy örökre megmarad, egy barátság viszont annál inkább - hiába közhely, igaz.
2013. aug. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!