Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes emberi tulajdonságokat, amik adottak, negatív színben tüntetnek föl?

Figyelt kérdés

Ilyen például:

-konfliktuskerülő,segítőkész,készséges

-meghunyászkodó

Az erőszakosságot,meg sokszor pozitív színben,és a képviselőik büszkék is rá.Pedig minden tulajdonságnak van előnye,és hátránya.(Valakik szerint lehet változni,de egyesek szerint nem.)

Ha valamelyiket is bevallom egy állásinterjún vagy máshol,abból származhat hátrány??


2013. szept. 16. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez mind attól függ, éppen kinek a szemével nézed.

Én pl. alkalmazkodó, konfliktuskerülő, kompromisszumképes vagyok, a kolléganőmnek ez simulékonyság volt, szeretem alaposan végezni a munkám, nem felszínesen összecsapni, az meg lassúság volt neki. Mindenre mindent rá lehet fogni, csak kérdés, melyik oldalról közelíted meg.

2013. szept. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, meghunyászkodót azért ne írj be önéletrajzba, erőszakosságot se. Bevallani nem kell semmit, ezek nem bevallandó dolgok, ha rákérdeznek, elmondod, milyennek tartod magad. Ezeket a tulajdonságokat viszont mindenki beírja, tartja magáról, igyekezz valami olyat keresni, ami nem olyan általános és tényleg jellemző rád.
2013. szept. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül is nekem meg a nagyon nagypofájú emberek kicsit köcsögnek számítanak .Nem minden esetben.
2013. szept. 16. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!