Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már hetek óta olyan aggodalom...

Már hetek óta olyan aggodalom és félelem van bennem, vajon mitől?

Figyelt kérdés
Semmi különös nem történt velem, csak a szokásos ügyes-bajos dolgok, mégis félelmet érzek és sírhatnékom van, de nem tudom miért. Lehet ez vitaminhiány?

2013. szept. 16. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondold végig aprólékosan, hogy mi történt veled az elmúlt 1-2 hónapban. Tedd fel magadnak ezeket a kérdéseket:

- Láttam valami olyat, ami megviselt? (Pl. baleset, egy állat elgázolása)

- Történt valami nagyobb változás az életemben? (költözés, munkahely, iskolaváltás)

- Minden rendben van a kapcsolataimban? (párkapcsolat, kapcsolat szülővel)

- Eleget pihenek?

Valószínűnek tartom, hogy kimerültél. Szánj magadra egy pár napot, amennyiben megteheted, ezt töltsd nyugalomban, egyél sok zöldséget és gyümölcsöt, kerüld a nehéz ételeket, csinálj olyan dolgokat, amik örömet okoznak és feltöltenek. Ha most nincs lehetőséged a több napos kikapcsolódásra, akkor esténként sétálj nagyokat, ez el lazít és nagyon jó hatással van a szervezetedre. Keress egészséges ( nem göcsörtös, nem korhadt) jó vastag törzsű fát és öleled át, ez feltölt pozitív energiával.

Egyébként, nekem szorongásnak tűnik amit írsz, próbáld ki a levendula vagy a citromfű teát. Mindkettő nagyon jó!

2013. szept. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezeket ki fogom próbálni!
2013. szept. 16. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!