Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szuicid hajlamnak minősül-e...

Szuicid hajlamnak minősül-e ha arról fantáziálok hogy eltöröm a nyakam, de semmi bajom nem lesz tőle?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben mindig azt képzelem el hogy eltöröm a nyakam, összeesek majd felkelek, néha úgy hogy fordítva van a fejem, néha normálisan. De sosem lesz tőle bajom, nem halok meg, nem fáj, meg semmi

2013. szept. 18. 18:09
 1/7 A kérdező kommentje:
De nem csak kitöröm a nyakam, néha leugrok a 10.ről, néha villamos elé lépek, de mindig túlélem(persze ez mind csak a fejemben játszódik le)
2013. szept. 18. 18:11
 2/7 Bárzsing ***** válasza:
De szoktál gondolni vagy gondoltál már arra, hogy jobb lenne nem élni?
2013. szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Dehogy is, én inkább a másik véglet vagyok(halhatatlanságra vágyó), csak félek hogy átestem a ló túloldalára
2013. szept. 18. 19:09
 4/7 Bárzsing ***** válasza:
Akkor inkább emiatt fantáziálsz erről, mert gyakorlatilag halhatatlan vagy az álmodozásaidban, nem? :)
2013. szept. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De
2013. szept. 18. 20:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát csak arra vigyázz,nehogy nagyon beleéld magad.Volt már rá példa,gyerekeknél,hogy belehaltak a szerepjátékba.Szerintem válassz valami extrém sportot,ahol a halálközeli élmény meg van,de a túlélési arány jó.
2013. szept. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem játszom el, meg semmi fizikai cselekvést nem végzek ami ezt eredményezné, csak elképzelem
2013. szept. 20. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!