Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért fantáziálok ilyeneket?...

Miért fantáziálok ilyeneket? (lent)

Figyelt kérdés

Nekem mindig is nagy volt a fantáziám. Régen jó dolgokra gondoltam, hogy hogyan valósítom meg az álmaim meg hogy mit szeretnék,és majd akkor milyen jó érzés lesz stb. Nem tudom mikor változott meg de már egy jó ideje fantáziálok vmiről pl. szerelemről ami mesésen kezdődik és végül mindig szétválással végződik. Minden amiről fantáziálok szerencsétlenül végződik és örökké én szenvedek.

Vagy meghalok vagy vmi történik aki vagy testileg fáj vagy lelkileg és mindig sírok. Furán hangzik de ez mintha jól esne nekem. Miért lehet ez? Normális válaszokat, köszi.


2010. máj. 16. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak azt akarod, hogy figyeljenek Rád?

Ezért szertnél szenvedi mert akkor segítenek Rajtad.

Persze lehet, hogy csak mazochista vagy. "lelkimazochista" :)

Vagy csak túlsok felgyülemlet rosz érzés van benned amit szertnél kiadni magadból, és ezt álmok útján teszed.

Nem vagy elkeseredet, szomorú, bánatos?

Nem történt veled mostanában valami ami nem megszokott?

2010. máj. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te figyi! Próbáltad már a képzelőerődet arra használni, hogy a rosszból jót csinálj? Mert ha akkora van amekkorát írtál, akkor biztos sikerül, és egy idő után beleszoksz, mint ahogy a rossz gondolatokba is. Csak próbáld meg, ha nem megy akkor keress valami más megoldást, és szerezz egy kis önbizalmat.
2010. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el pszichologushoz, mert az, hogy allandoan ezekrol fantazialsz rossz jel. En is szoktam neha rossz dolgokrol fantazialni, es olyankor jol kisirom magam, ezt azert teszem, mert egyebkent a problemaimon nem tudok sirni barmennyire komolyak is, igy levezetem a banatot es a feszultseget. Nem lehet, hogy te is a mindennapi problemak helyett talalsz ki valamit, amin tudsz sirni?
2010. máj. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam sírni, nem tom csak úgy jó szenvedni vagy nem tom. Furi az biztos.
2010. máj. 19. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért gondolkodsz ilyeneken, mert nem cselekedsz! Félsz a csalódástól ezért gondolatban csalódsz, az életben pedig nem is próbálkozol. Tudod mi a megoldás? Egy kiadós nagy kúrelás rögtön meggyógyít! Én mondom egy ágyrengető nagy töklengetés rögtön felvidítana téged madárkám!
2010. máj. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sztem az neked kéne...
2010. máj. 25. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!