Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csokira gondolok folyamatosan,...

Csokira gondolok folyamatosan, csokiról álmodok! Csokiról fantáziálok. Mit csináljak, h ne kívánjam ennyire?

Figyelt kérdés
Már több hónapja csinálom az egészséges életmódomat, heti egyszer eszem is egy kis csokit, de nem elég!!! Mit tegyek????

2013. szept. 10. 16:33
 1/10 anonim válasza:
Ez már beteges..
2013. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
:) Dehogy beteges, én is ilyen vagyok! Egyébként csak nyugtatásul megjegyzem, 5 hónap alatt 10 kilót fogytam, pedig minden nap ettem vagy csokit, vagy sütit, vagy Haribot . Itt nem az a lényeg, hogy vond meg magadtól! Hagyd ki a vacsit csoki után!
2013. szept. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ez gyanús. a szexuális életed rendben van?
2013. szept. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
XDD Nem hiszem h ezzel függ össze. 13 l
2013. szept. 10. 16:48
 5/10 anonim válasza:
2013. szept. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Anyum most hozott haza csokis zab falatokat :///
2013. szept. 10. 17:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan egyél egy kis csokit, semmi bajod nem lesz tőle.

Csak ne kezdd el "zabálni", érted.

2013. szept. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha egy héten csak egyszer eszel csokit,akkor csak elég nem? Ha eddig meg tudtad állni,akkor most mi a baj? Kösd le magad valamivel!
2013. szept. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én számolom a kalóriát a kalóriabázison. Ha megkívánom a csokit, vagy kekszet akkor aznap úgy számolok hogy ez beleférjen. Az ilyen dobos torta meg társairól inkább lemondok mert iszonyat kalória van benne, akkor az egy főétkezést kiváltana és nem lenne jó, mert az édességvágy megszűnne de viszont éhes lennék.Szóval pár kekszet, raffaellót,máskor pufit beveszek az étrendembe, a régebbi két pofára zabálok mindent helyett nagy haladás a jóval kevesebb édesség. Fogyok is normálisan, a heti 1 kg megvan. Ha meg annyira nem bírok magammal nagy ritkán menzesz előtt, akkor kalórián belül megeszek "nagyobb" mennyiségű édességet, de akkor annyi az napra. Mindig arra gondolok hogy azért nem eszem meg azt a dobost mert később megbánnám, de ha másnap reggel is kívánom akkor megeszem. De reggel már nem is kell, csak este enném.
2013. szept. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ami nekem bevált lehet hogy furán hangzik.. annyit egyél belőle ameddig marhára nem lesz tőle undorod.. és akkor egy jó darabig nem fogod kívánni.. nekem ez segített.. 1,5 tábla után már undorom volt :)
2013. szept. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!