Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jártatok már úgy, hogy egyszer...

Jártatok már úgy, hogy egyszerre két pszichológushoz jártatok? Ha igen miért? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A kettő közül legalább az egyik pszichoterapeuta is volt?
2013. szept. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egy pszichológushoz járok. Ez csak elméleti kérdés.


A pszichoterapeuta miben más, mint a pszichológus? Még nem is hallottam róla.

2013. szept. 20. 10:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Pszichoterapeutava kepezhetik magukat a pszichologusok es a pszichiater szakorvosok. Ez egy plusz vegzettseg a szakmabelieknek, egy bizonyos terapias modszert tanulnak meg, pszichoanalizis, kognitiv viselkedesterapia, integrativ modszerek stb stb, ki mit valaszt.


Amugy ilyenbe nem menne bele egy normalis pszichologus se, kiveve ha mas mas szakteruletrol van szo. pl iskolapszichologus es pszichoterapeuta elofordul, vagy egy neuropszichologus es egy terapeuta.


Mondjuk el tudom kepzelni, hogy valamelyik a maganszferaban addig enged jarni, amig penzed birja.

2013. szept. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én jártam már két pszichiáterhez.

Az egyik gyógyszerezett,de azt mondta,hogy a másik felével

nem nagyon van ideje foglalkozni,ezért elküldött egy másik pszichiáterhez,aki meg beszélgetett velem,de nem szólt bele a gyógyszerezésbe.

Végül leszoktam a gyógyszerről és cssak a beszélgetőshöz jártam.

Nyugdíjba ment a beszélgetős orvosom,most tovább küldött máshoz,aki gyógyszerezni akar.

Bolond világot élünk...

2013. szept. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2013. okt. 2. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!