Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerdán voltam pszichológusnál...

Szerdán voltam pszichológusnál először, elmondtam nagy nehezen milyen problémáim vannak és legközelebb 2 hét múlva megyek. Így átgondolva sok dolgot nem mondtam még el neki, lesz még rá esélyem vagy már nem kérdez bele ilyenekbe?

Figyelt kérdés

2013. szept. 21. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármikor lesz lehetőséged elmondani:)
2013. szept. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is kérdez rá, szerintem akkor is mondd el! Első voltam
2013. szept. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mikor kérdezte miért vagyok ott alig tudtam elmondani és így utólag esik le, hogy mondhattam volna több dolgot is..
2013. szept. 21. 22:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy lesz. Köszi első
2013. szept. 21. 22:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

gyakran van így pszichológusnál. Mindent mondj, amit fontosnak érzel, vagy amit szeretnél. Sokkal jobb, mintha neki kéne keresgélni, hogy mit szeretnél mondani, azzal nagyon elhúzódhat. Sőt, annyit mondanak: akarsz róla beszélni?

Van az a vicc, két pszichológus biciklizik egyik marha nagyot tanyázik, összetörve ül a földön, odamegy a másik és megkérdezi: akarsz róla beszélni?

2013. szept. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, tudja a pszichológus, hogy nem az a valódi probléma amiivel első alkalommal kezdtél, a mélyebb dolgok későbbiekben fognak kijönni.

A pszichológusi alkalmak, nem orvosi rendelés, ő kérdez Te válaszolsz, ez a te ütemedet kell, hogy kövesse, ha nem beszélsz épp semmiről, hát akkor sincs semmi

2013. szept. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy folyamatosan jegyzetelj, és ami eszedbe jut, írd le egy papírra. Így nem fogod elfelejteni, hogy mit akarsz mondani a pszichológusodnak.
2013. szept. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!