Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris személyiségzavarban...

Bipoláris személyiségzavarban szenvedő betegben meg lehet bízni?

Figyelt kérdés
Nálnuk anyós az, mániás-depressziós magyarul. Néha jön csak hozzánk és ha ánlunk vagyunk feszélyez, Szabályosan rosszul vagyok tőle. Rá mernéd bízni a gyerkedet akár csak 1 órára is? Egyre rosszabb állapotban van. Nekünk itt nincs más aki vigyázhatna a gyerkekre ha kell. Csak após, anyós sogornőm. Sogornőm két munkahelyen dolgozik, marad após anyós. Az én szüleim 120km-re laknak.
2008. júl. 3. 21:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
7%
Én is bipoláris zavarba szenvedek úgyhogy elmehettek a jóbudospaicsaba mar megbocsás ahogy mondom de mindenki velem ezért lenéz és ugyanígy összesugnak a hátammögött és ez kib&@szottul idegesít. Én se szedem a gyógyszert mert befáraszt és nem tudok miatta koncentrálni és ezért nem vagyok megbízható? EZ EGY BETEGSÉG. Ők is normálisak és én is tudnák azzal védekezni, hogy csúnyán beszéltek velem a rokonaim holott nem kellet volna.
2010. márc. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Ilyen alpári stílussal nem csodálom ,hogy nem kellesz senkinek. Azért mert beteg vagy semmi sem jogosít fel,hogy így viselkedj.

Ismerek nálad különb bipol beteget!

2010. márc. 23. 20:17
 13/14 anonim ***** válasza:

Tisztelt ismeretlen felebarátom aki ezt írta:

Én nem bíznám rá. Hülye rokonokkal kellett felnőnöm, és a hülyeségei hülye elméletei maradandó károsodást okoztak bennem.


Olyan orvosi diagnózis nincs hogy hülye.Azért mert valakinek pszichés gondjai vannak, attól még nem hülye.Neked is lehetnek még,és meg is oldódhatnak.Meg másoké is megoldódhat.Vagy enyhülhet olyan szintre hogy akár TE IS NORMÁLISNAK NEVEZD ŐKET.

Tisztelettel egy szintén "hülye"

2010. jún. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem enyhe bipoláris zavarom van, de teljesen épelméjű vagyok :D szerintem is attól függ mennyire súlyos a zavara
2016. ápr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!