Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 4. napja szedek 5 mg cipralexe...

4. napja szedek 5 mg cipralexet, normális hogy rosszabbul érzem magam?

Figyelt kérdés
Remegek, forróságot érzek a karjaimban,rosszul vagyok étvágytalan vagyok, amit még a xanax sem akar letompítani. Ráadásul holnaptól már nem fél, hanem egész szemet kell bevennem. Nem tudom hogy fogom kibírni.
2013. szept. 23. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ez ezzel jár, az első napokban, hetekben felerősítheti a tüneteket, ez idővel szerencsére elmúlik.

Én is épp ebben a stádiumban vagyok, egy hete szedek antidepresszánst és nagyon szenvedek, leküzdhetetlen szorongásom lett, a Xanax sem nagyon használt. Talán ma már picit jobb, de enni továbbra sem tudok.

2013. szept. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Nem egyszerű. Lenne kedved esetleg levelezni, hogy tartsuk egymásban a lelket?
2013. szept. 23. 13:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam, amikor kijött a pánikbetegségem és elkezdtem rá szedni a cipralexet. De azt kell, hogy mondjam, hogy ez teljesen "normális", bár nyilván nagyon kellemetlen érzés. A rendszeres szedéssel viszont sokkal jobban lettem, nem voltak már ilyen tüneteim, mint most neked. :) Kitartás!

L/22

2013. szept. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!