Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez mostanában? Mit...

Miért van ez mostanában? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bármilyen baj történik velem nem vagyok ideges se semmi.Példa rá ,hogy régen ha csak felmerült volna bármilyen probléma a kapcsolatomban már is kiakadtam ,de most ,hogy vége nem érzek semmit csak nyomott a hangulatom.Tudok nevetni ha akarok meg minden ,de mondjuk normális nem tudtam káromkodni azóta (mintha egyszerű szavakat mondanék egymás után értelmetlenül).Azóta ha felbosszant valami nem érdekel csak megpróbálom megoldani.Ha ez érdekes a témában sokkal fáradtabb vagyok mint régen ,de azon kívül nem nagyon érzek semmit.
2013. szept. 27. 21:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést ha rosszul fogalmaztam vagy lehetett volna rövidebben is.
2013. szept. 27. 21:11
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdekes, amit írsz, de nem hinném, hogy baj lenne, hogy nem vagy ideges :-)

Vagy arról van szó, hogy nem érzel semmit, se örömöt, se bánatot, se dühöt, és közönyös vagy?

2013. szept. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehetséges.Csak az okát nem értem.
2013. szept. 27. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek szerint a külső eseményektől függetlenül érzel, vagy nem érzel semmit.

Más problémád van ezen kívül? Tudsz őszintén örülni, ha valami jó történik veled, vagy akkor is közömbös maradsz? Olyan megesik veled, hogy nagyon lehangolt vagy, vagy nagyon feldobott?

2013. szept. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs maximum mikor lehangolt.Sosem értettem minek örülnek az emberek csak úgy ,hogy nincs oka.Ha ez számít elég pesszimistának tartom magam.Az okát nem tudom.
2013. szept. 27. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!