Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy megőrültem? Zavar...

Lehet, hogy megőrültem? Zavar a saját világnézetem.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én nagyon nyugodt ember vagyok, nem szoktam másokat szívatni, megsérteni stb... Viszont egy ideje hülye gondolataim vannak, amiktől nem tudok szabadulni. Az agresszív embereket vmilyen módon mindig el szeretném tüntetni. Múltkor pl. felszállt a buszra egy ronda gyerek, és néhány 15-16 éves csaj elkezdte őt inzultálni, hogy milyen csúnya, meg ilyenek. Ezért arra gondoltam, hogy az ilyen embereket egyszerűen kasztrálni kellene, mivel a tudósok bebizonyították, hogy az agresszív/undok viselkedésért egy gén a felelős. Ha csak nyugodt emberek élnének, valószínűleg kevesebb háború lenne.... Ezzel viszont az a baj, hogy lényegében magamnak mondok ellent, mivel én békés természetű vagyok, amit nem lehet összeegyeztetni az imént leírt világrenddel. Mikor az ember ilyen eszmék megvalósításáról fantáziál, szerintem bekattant :S


16/F


2009. nov. 7. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Sokan gondolnak ilyeneket, amikor mérgesek. Én cifrábbakat is szoktam.
2009. nov. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De én akkor is ilyeneket gondolok, mikor nyugodt vagyok
2009. nov. 7. 17:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia. Sztem semmi baj nincs evvel, én is gyakran érzem új, hogy már nem is kasztrálni, de inkább lelőni kéne az ilyen undorító embereket... Sokan vannak így evvel, úgyhogy ezen ne aggódj, az természetes, ha a békét szereted, akkor zavar nagyon, ha mások ilyenekt és tenni akarsz ellene.
2009. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Hallgasd meg ezt, és lenyugodsz :)


http://www.youtube.com/watch?v=LEWv09Kx_Dc

2009. nov. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezzel nincs semmi baj, én is így gondolom. :) De maradjon meg gondolatnak, mert te húznád a rövidebbet ha vmi meggondolatlanságot tennél.


22/F

2009. nov. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"De maradjon meg gondolatnak, mert te húznád a rövidebbet ha vmi meggondolatlanságot tennél. "


Sajnos igazad van! :( Kár, pedig a válaszokból ítélve még igény is lenne a dologra

2009. nov. 7. 18:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem a korod elárul mindent: nayon fiatal vagy, most alakítod ki az ízlésed, a stílusod, keresed önmagad. Ezért lehet hogy ilyeneket gondolsz:) Ne aggódj, amíg meg sem teszed! Gondolni még szabad rá. Én is sokkal durvábbakat gondolok, mégsem vagyok elmebeteg vagy sorozatgyilkos. Írd ki magadból, hátha jobb lesz!
2009. nov. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha kasztrálási szándékaid vannak, v. lennének akkor Te is épp elég agresszív vagy! Bizonyos mértékű agresszivítás természetes is, de ne tartsd magad különbnek annyira másoknál!--- Miért nem szóltál közbe akkor ott a buszon? Féltél?
2009. nov. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szerintem a kasztrálás nem olyan agresszív, mint mások inzultálása. Aki jól viselkedik, annak nem lesz baja


"Miért nem szóltál közbe akkor ott a buszon? Féltél?"

- Mit kellett volna mondanom ? Lesüllyedek az ő szintjükre, ők meg legyőznek a rutinjukkal :)

2009. nov. 21. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!