Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnék kimászini ebből...

Hogy tudnék kimászini ebből az ördögi körből? Többek között kedves pszihológusok segítségét (is) kérném!

Figyelt kérdés
15éves fiú vagyok.Anyukámnak van egy bőrbetegsége, ami kihat az egész testére. Több hónapja folyamatosan attól rettegek,hogy rajtam is ki jön ez a betegség,mert sajnos öröklődés útján terjed, és a családból én hasonlítok a legjobban anyukámra.Nem tudok figyelni az iskolában sem.Találtam magamon már ősz szemöldököt is. Igazábol attól félek, hogyha elkezdem élni a megszokott életemet(amikor semmi miatt nem aggódtam) akkor bármikor én is beteg lehetek. Bróbáltam nem rágondolni,de mindig visszatér.Mit tehetnék?köszönöm a válaszokat.
2013. szept. 30. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
éld tovább az életed! ha rágódsz rajta, ha nem, ha örökölted akkor előjöhet. nem tudsz ezen változtatni azzal, hogy stresszelsz. de az se biztos hogy örökölted, vagy ha mégis, akkor talán nem jön ki rajtad, vagy lehet hogy csak idősebb korodban. szóval ne stresszelj ezen, mert azzal csak magadnak ártasz, tapasztalatból tudom. és nem kell ide pszichológus, neked magadnak kell a gondolkodásodon változtatni.
2013. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Nem bírok beletörődni,de megpróbálom.
2013. szept. 30. 20:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos "friss " a dolog,és azért érzel igy.
2013. okt. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!