Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rémálmoktól szenvedek, bonyolu...

Rémálmoktól szenvedek, bonyolult a helyzetem, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Egy este 1-3X is felébredek, mindig álmodásos szakaszból, amikor persze különböző rémálmokat látok, és már kezd is kihatni a nappalaimra, pl. ha a szobámban zajlik a rémálom, akkor reggel azt látom ott amit álmomban láttam, és félelmetes. Néha tudom hogy álmodok, néha a valóságnak érzem. Néha tényleg durva rémálom, mint pl. meghalnak benne, idegen holttesteket látok, de néha random hétköznapi dolog, mint pl. a függönyöm,a mi nem az ablakom, hanem a szobám közepén lóg, és ha csak közelítek hozzá, lobogni kezd. Ez így nem hangzik félelmetesnek, de álmomban nagyon az, rettegek.

És amúgy nincs olyan hogy felébredek sikítozva vagy kiver a víz vagy ilyesmi, nem ilyen drámai a helyzet, amikor azt mondtam hogy sokszor felébredek, az azért van, mert pl. anyukám felver, vagy a biológiai szükség ébreszt, vagy épp az ébresztő óra.

és ez már így megy egy ideje, nagyon rossz, és nincs magnéziumhiányom, és nincs nagy stresszes helyzet sem az életemben. Lelkiismeret furdalásom mondjuk van mostanában, mert mikor a többiek gonoszul pletykálkodnak, én is beszállok, pedig nem is igazán akarok, bánt. De dolgozom rajta, és amúgy nem hiszem hogy tényleg ettől lennének a rémálmok.


2013. szept. 30. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyenkor segít egy "lelki nagytakarítás". Nézd meg a Youtube-on az "Út a nyugalomhoz, a lelki egészséghez" című sorozatot, talán segít, de mindenképp utat mutat.
2013. okt. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!