Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális dolog az, ha egy...

Normális dolog az, ha egy szülő engedi a gyerekének azt hogy kiélje a parafilikus infantilizmusát, sőt hozzá is járul, ha a gyerek jó tanuló még pelenkát is vesz neki?

Figyelt kérdés

egy ilyen anyukát ismerek, új csaj, most jött át ide dolgozni. a gyerek pedig 12 majdnem 13 éves kisfiú.


30N


2013. okt. 5. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztos egyszerűbb neki, mint pszichológushoz vinni...

Egyébként honnan tudod, hogy tényleg emiatt hord-e a kisfiú pelenkát és nem más betegség miatt?

2013. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
onnan hogy összebarátkoztam a csajjal, és elmesélte. nagyon korán szülte lehet emiatt alakult ki. elvitte már orvoshoz de a gyerek depresszióssá vált a kezelés miatt, és úgy döntött hogy inkább utat enged neki azóta meg feljavultak a jegyei is állítólag. de én nem tudom. eléggé bizarr egy dolog. lehet egy kicsit pedofil hajlamú a fiú?
2013. okt. 5. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem pedofil, ez valós betegség, csak az anyját nem értem, hogy annyira nem képes a fia érdekeit nézni, hogy az első akadálynál föladja...

Az amputált végtagú vagy súlyosan megégett vagy megvakult stb gyerek nem lesz depressziós? Mégis az élet megy tovább, nem áll meg csak miattunk...

Ez később hatalmas gond lesz a gyereknél...

2013. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

na ez biztos... viszont hogy vegyem rá hogy kezdje újra orvoshoz járatni, és vonja meg tőle a pelenkát? mert eléggé beteg dolog ez, és gusztustalan. milyen lesz 20 évesen egy szaros pelenkában?


lehet jelentenem kéne a családsegítőnél?

2013. okt. 5. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Hát ez tényleg beteg dolog, de nem árt vele senkinek! És ne, ne jelentsd, ehhez neked nincs is közöd! Ha nem árt vele senkinek akkor nem mindegy mit csinál?
2013. okt. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
elviekben nem árt vele senkinek csak szegény gyereknek. nem tudja ő mi a jó neki, túl kicsi még hogy megítélje.
2013. okt. 6. 15:44
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Már hogyne ártana? Én is ismertem ilyet és egész életében nem kapott munkát emiatt, holott lehetne kezelni...
2013. okt. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!