Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen pszichés problémám van?

Milyen pszichés problémám van?

Figyelt kérdés

Otthon vagyok 7 éve.Nem dolgozom,nem járok suliba.Kapcsolatban vagyok 1 éve.

Anyummal telefonon tartom a kapcsolatot mivel párommal lakom.

Sokszor kötözködök vele - szerinte - sokszor rajta csattan az ostor - szerinte -.Páromat sokszor megbántom,abból kifolyólag pl hogy nincs hamar az amire vágyom.Vagy féltékeny vagyok a családjára amiért meglátogatja őket.vagy amikor haverokkal találkozik rosszul esik.Képtelen vagyok 100%-ig megbízni benne,hinni a szavának.Ő előtte volt egy próbálkozás,de az illető züllött életvitelt folytatott,s egy apró baki miatt igen a lelkembe taposóan dobott el.Nem tudom valaha is meg fogok-e bízni a páromban,s anyukámban.Napközben is sokszor jut eszembe olyan,hogy biztos azért van ez és ez,hogy ezzel nekem rosszat tegyen.Az az alapfeltételezésem,hogy érdek nélkül nem tud egyetlen ember se szeretni engem,s nem akar őszintén nekem senki sem jót.



2013. okt. 8. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
es te miert is nem mozdulsz ki? miert is zarkoztal be ennyire?
2013. okt. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Világ bajod van? Fura vagy
2013. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ingerszegénységtől eleve beszűkül az ember, nyilván ha nem erre vágytál amiben élsz, nem leszel vidám, így beleköthetsz a szeretteidbe, és rugózhatsz a régi sérelmeiden.

Fordulj pszichológushoz, ha úgy érzed szükséges, de olyan fokú pszichés problémád, amit a kulcsszavakban megadtál messze nincsenek.

2013. okt. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem dolgozol?
2013. okt. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Apró baki? Erről mesélj bővebben kicsit!
2013. okt. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!