Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon magányosnak érzem...

Nagyon magányosnak érzem magam, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Kiskoromba folyton egyedül voltam,a félénk,visszahúzódó természetem miatt. Mára ez megváltozott,de mégis szörnyen magányosnak érzem magam,pedig vannak barátaim,de ők másokkal szoktak kijárni engem nem nagyon hívnak,és úgy érzem mindig hogy teher vagyok a számukra,pedig én imádom őket. Ebbe a szeretethiányos életbe egyszer belefogok őrülni,mit csináljak? 18/L
2013. okt. 8. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is: ne akaszkodj olyan emberek nyakába, akiknek nem kellesz. Keress olyan embert magadnak, akivel jól megértitek egymást.


Írj naplót és keress meg egy pszichiátert. Komolyan mondom. A magányosságod oka lehet alkati (introverzió), de ez nőknél elég ritka, és lehet a családod "bűne". A szeretethiány és a barátkozás képtelensége szinte mindig az anyák bűne. (Nem engedik leválni a gyerekeiket.) Ezen egy jó szaki tud segíteni, ha akarod. :)

2013. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! En 25 ebrd no vagyok hasonlo problémákkal küzdöttem mint te ennyi idősen.

Mára mar panikbeteg vagyok es kezelnek. Keress meg egy szakembert aki foglalkozik veled mert hidd el borzasztó igy élni.

2013. okt. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én több vagyok mint ti és nekem is bajaim lettek ebből am.de nem csak ebből
2013. okt. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először te kell elhidd magadról, hogy szerethető vagy és nem teher. Akkor a többieknek is ez az "üzenet" megy rólad. Az önbizalom erősítéshez van elég nagy szakirodalom, én a "sziklaszilárd önbizalom" c. könyvet ajánlom, vannak benne gyakorlatok is.
2013. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!