Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek pszichopatává válni....

Kezdek pszichopatává válni. Tehát érzem, ahogy kihal belőlem az érzelmi világ, és egy szörnyeteggé fogok válni. Mit tegyek hogy ez ne így legyen? 24/F

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen fogalmam nincs arról,hogy mi az hogy szeretet.Sem pedig a szerelemről. Ez valószínűleg a gyerekkor következménye.Nekünk ezt nem tanították meg,hogy mi ez,bár mind 2 testvére rájött magától,normális életük van ,de nekem nincs. Irtózom attól,ha mondjuk két embert látok,akik megölelik egymást,megfogják egymás kezét,ha puszit adnak egymásnak. Ha mondjuk egy szerelmespárt látok csókolózni... na olyankor nagyon komoly önuralom kell hogy ne tegyek valami kárt bennük. Nem tehetek róla,gyűlölöm ezeket az érzelmi dolgokat. Egyre jobban. Régen még hittem benne,hogy " majd jobb lesz" de nem. Nem tudok már ismerkedni lányokkal sem,egyből árad belőlem a negatívság,és ezt azonnal észreveszik. Sajnos ez van,hiába próbálok normális emberként működni,nem megy sajnos.
2013. okt. 11. 22:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Érdekes, ezt a kérdést ennyi idő után olvasnom. Azóta egész normális életem lett, 5 éve élettársi kapcsolatban, szakmákat tanultam ki,vállalkozásom lett, (oké,most nem megy jól,de nem ijedek meg )autóink vannak ,házunk is lett, és még egészen társasági emberré is váltam, jól érzem magam emberek között, és úgy látom ők is velem.


A családom,akik lezúzták a gyerekkorom, és folyamatosan a földbe döngöltek hogy mekkora senkiházi fekete bárány vagyok, majdnem minden tagjának szarrá ment az élete, és az enyém lett a leg rendezettebb. Érdekes fordulatokat tud venni az élet.

jan. 19. 07:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!