Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Hogyan tudnék segíteni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akinek sajnálatos módon halva született a kisfia.. Azóta ( 2 hónap) folyton csak a halálról posztolgat, a gyermeke elvesztéséről.. A durva igazából az, hogy az egyik népszerű közösségi oldalon még profilt is csinált az elhunyt fiának, és egyfolytában posztolgat neki... Nem tudom,hogy utóbbit miért kellett, szerintem nem egészséges, és félek, hogy ez a tragédia teljesen kikészíti... Nem nagyon tudtam beszélni vele, mert egyedül szeretne gyászolni...
2013. okt. 17. 01:22
 1/2 anonim ***** válasza:

talán el kellene mennie pszichológushoz. ha még posztolgat is az nagyon nem egészséges.

nehéz erre válaszolni, mert szerencsére az emberek nagy része (remélhetőleg) ekkora tragédiát nem élt át.

szakember segítségét kellene kérni szerintem

2013. okt. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát a gyászfolyamat elején van. Hadd gyászoljon, ez fontos érzelmi folyamat.
2013. okt. 17. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!