Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Műtétre megyek, már hetek óta...

Műtétre megyek, már hetek óta eltemettem magam. Segítség, hogyan éljem túl?

Figyelt kérdés

Szájsebészeti műtét,altatásban,de már a vérvétellel is bajok vannak,20 éve nem szúrtak belém tűt,az utolsó esetnél gyerekkoromban nem tudtak már lefogni.

Attól félek hogy nem ébredek fel az altatásból.Hetek óta csak bőgök magamban,rettegek,úgy mint még semmitől.

Tudom,klinikai eset vagyok,de ez van.

Holnap ha minden igaz megmondják a műtét időpontját,de ez függ még az eredményeimtől is.

Mit tegyek,már a családom is kikészítettem,főleg magamat.

Légyszi ne bántsatok,így is elég baj ez nekem.


2013. okt. 17. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Férfi vagy nő?
2013. okt. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nő,26 éves.
2013. okt. 17. 13:58
 3/8 Nem kell lepontozni! válasza:
Nyugodj meg, fel fogsz ébredni és gondolj arra hogy utána jobb lesz! Majd írj hogy mi volt!
2013. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak a jóra koncentrálj, csak arra gondolj, hogy a műtéttel megoldódik a problémád. Ez az orvosoknak minden bizonnyal rutin beavatkozás, ezerszer csinálták már.

Relaxálj, igyál egy kis citromfű teát (természetes nyugtató).

Nem akarlak elkeseríteni, de ha egyszer szülni fogsz, akkor az ettől sokkal brutálisabb lesz! (én emlékszem, a bennfekvés ideje alatt az első reggel még fel se keltem az ágyból, de már 3 injekciót adtak....)

Ki lehet bírni mindent.

Pozitív gondolatok!!!!! :-)

2013. okt. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg nem fogsz meghalni, sőt akkor lenne gond, ha nem mennél el erre a műtétre, így csak jobb lesz, hisz mindenki jót akar neked! Gondolj arra, hogy a műtét után sokkal jobb lesz, mert egészséges ember leszel!
2013. okt. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm,kedvesek vagytok.

A férjem jön velem a vérvételre,de fogalmam sincs hogy hogyan fogok reagálni.

Ha azt túl is élem,ott van az altatás...mi van ha felébredek közben?

Vagy ha pont nem ébredek fel a végén,és kómába esek,vagy meghalok.

Nem láthatnám többé a férjem és a szüleim ;(

Bár,akkor már úgyis mindegy.

20 éve még egy szurit se kaptam,nemhogy műtét... ;(

2013. okt. 17. 14:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Most gonosz módon csak a puszta tényeket fogom mondani.

Egyetlen orvosi beavatkozás sem veszélytelen. Az altatás sem. Bár egy érett felnőtt szervezet sokkal jobban viseli, mint egy gyermek.

Megértem, hogy félsz, én is mindenen agyon szoktam izgulni magam. De azért tény, hogy egy sima altatásba nagyon-nagyon ritkán szoktak belehalni. Nagyobb a valószínűsége, hogy egy zebrán átkelésnél elüt egy autó, mint hogy az altatásba belehalj.

2013. okt. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges..
2013. okt. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!