Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek? Mit tehetnék?

Szerintetek? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen folyton feszült vagyok, és ideges sokszor. Van, hogy utólag gondolkozom azon, hogy mit ronthattam el, és többször visszaellenőrzök dolgokat, mert félek, nem e rontottam el valamit. És még utána is félek, hogy mit ronthattam el. És emiatt lassú is vagyok. Ma mérges is volt rám az a nő, akivel együtt voltam, és még én voltam rá dühös,amikor szóvá tette, hogy haladjunk. Pedig tudtam, hogy igaza van, csak, hát izgulok folyton. Pedig most ezen a helyen, ahol vagyok még tetszik is a munka, de így is izgulok sokszor. Mit tegyek? Ráadásul félek, hogy mindenki gyűlöl engem a munkahelyen.

2013. okt. 18. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolkozz el miert gondolod azt, hogy gyulolnek? Van ennek oka? Miert gondolod azt, hogy elrontasz valamit?

SZerintem teljesen irrealis a felelmed, felnagyitod a dolgokat. Emberek vagyunk, tehat hibazhatunk barmikor.

Ha elrontasz valamit, max helyrehozod es bocsanatot kersz.

Ha ennyire izgulos vagy, kene vami relaxaciot tanulni, es szerintem az onbizalmad se lehet a helyen.

Enkep fejlesztese, onismeret tanulasa, kognitiv viselkedes terapia, segithet oldani az izgulast.

Ha van penzed rajuk be lehet iratkozni kurzusokra, ha nincs akkor vannak konyvek,cikkek a neten, sot egyre tobb

video is van feltoltve a temaban...

2013. okt. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!