Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek segítségre szorulo...

Szerintetek segítségre szorulok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már kilenc éves korom óta lovagolok,(azóta 4 év telt el). Tudok vágtázni,kicsit ugratni.A lovaglótudásom már fél éve nem javul.Kicsit félek a lovaktól.Pedig egy nagyon jó helyre járok az oktatók és a lovak is normálisak.És volt egy nagy törésem is(egy srác elutasított). Most tetszik egy srác,szerelmes is vagyok,de vannak hirtelen hangulatváltozásaim is.Ilyenkor hirtelen elszomorodok,rondának érzem magam,és úgy érzem semmi esélyem nincs.

Esténként sírni is szoktam,a napomtól függetlenül.

Szerintetek is kéne pszichológushoz járnom?

14/L


2013. okt. 20. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog ártani, bár ez így még csak egy nehéz kamaszodásnak hangzik. :) De a pszichológus segít, hogy ne váljon súlyosabbá, ne legyél depressziós, és jobban érezd magad.
2013. okt. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pszichológushoz ne, az csak rosszabb lenne.

Tüneteid alapján te is csak 1 átlagos tizenéves vagy. Pasik miatt nem kell kiakadni, itt egy vicc, sokkal könnyebb, mióta ez az életfilozófiám:


Fent a dombtetőn áll három bika: fiú, apa, nagyapa. Odalent tehenek legelésznek. A legfiatalabb őrjöngve toporzékol apja mellett:

- Na, én nem bírom tovább! Most lerohanok, és meghágom azt a tarkát ott a szélén...

Az apja megállítja:

- Ne pazarold az erődet, fiam! Majd szép lassan leballagunk, és sorra meghágjuk mind.

Mire a nagyapa dünnyögve mondja:

- Hülyék! Amelyik ba...i akar, úgyis feljön...

2013. okt. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!