Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi tévő legyek, kezdek megbolo...

Mi tévő legyek, kezdek megbolondulni!? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kiskoromban szinte minden tökéletes volt. Kivéve,hogy a szüleim sokat veszekedtek,és sokszor nem volt idejük rám. Amikor szükségem lett volna rájuk,egyszerűen lesz.rtak. Évekkel később már én nem kerestem a társaságukat,nem mondtam el nekik semmit,így eléggé magányos lettem. Az általános iskola 1-6ig segített enyhíteni a magányomat,de 7.ben átkerültem egy másik városba,másik suliba. Ott cikiztek mert kissé kövér voltam,meg eléggé csúnyácska is. Ráadásul anyám megszülte tesómat,és idegbeteggé vált,csomószor megvert,kiabált,megalázott mindenki előtt. Nagyon érzékeny voltam mindig is,és ez szörnyen megviselt. Mostanra már végzős vagyok,és a helyzet kissé javult... Én meg megváltoztam. A külsőmön javítgattam,már szebb vagyok szerintem mint voltam,viszont nehezen ismerkedek,félek attól,hogy valami hülyeséget mondok/csinálok és nem lesz senkim vagy hülyének néznek.. ja és eléggé fáradékony vagyok,meg semmi életkedvem. Ti mit tennétek a helyembe?Vagy mit tanácsolnátok?

18/L


2013. okt. 20. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Google kereso; negativ enkep, negativ gondolkodas, onbizalomhiany stb...olvasgass cikkeket, nezz videokat errol...szerezz infot

es tegyel valamit azert, hogy valtozzanak a problemaid, aggodalmaid...ha keresel, biztos talalsz olyat ami neked hasznal..

vannak onsegito konyvek, es tanfolyamok...persze ezek penzbe kerulnek.(bar konyvet konyvtarbol lehet kolcsonozi,es nem kell megvenni oket).

de ha nem teszel valamit, nem igazan fognak megvaltozni a dolgok csak ugy magatol...

2013. okt. 21. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!