Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem? Mit tegyek?

Mi van velem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég furcsa, és nem mindennapi gondom van, és nagyon szeretnék ezen változtatni.

Lehet, hogy transzszexuális vagyok, mert kiskorom óta az minden vágyam, hogy fiú legyek. A szüleim mindig is fiúgyereket akartak, annak is neveltek.

Miután el kezdtek nőni a melleim az életem pokollá változott. Volt, hogy ragasztószalaggal kötöttem be, mert nagyon-nagyon szégyelltem őket. És ez sajnos sok mindenkinek feltűnt, így jöttek a perverz nézések, és barátaim sem igen voltak.

De én igazából azon belül, hogy fiú szeretnék lenni, nőnek szeretnék öltözni. A példaképeim mind olyan férfiak, akik feminin vonásokkal rendelkeznek, gondolok itt néhány híres 80-as évekbeli glam-rock ikonra.

Nem tudom mit tegyek. Szerintetek ez normális? Az operációt elvállalják, ha megtudják, hogy férfi testben szeretnék nőnek öltözni? A másik kérdésem pedig az, hogy hol lehet férfihormonokat venni, és ezeket csak úgy papír nélkül kiadják?

Kérlek segítsetek, nagyon kétségbe vagyok esve. Köszönöm a válaszokat előre is! :)



2013. okt. 22. 21:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
Az előző hozzászólásaimban leírtam, hogy ki az aki ilyenné teszi az életed. Nem azt mondtam, hogy higgy benne, csak abban, hogy segíthet. Azt hiszem ha az öngyilkosság közelében vagy akkor ezzel nem sokat veszítesz ha megpróbálod. Nem ő tesz ilyenné. Ő azért jött el, azért halt meg a kereszten, hogy segíteni tudjon neked. Próbáltad már? Kértél tőle segítséget? Saját tapasztalatból mondom, hogy ha őszintén szabadulni akarsz akkor segíteni fog.
2013. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!