Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítene nekem valaki kibogará...

Segítene nekem valaki kibogarászni a szakkifejezésekből, hogy tulajdonképpen most mi is a helyzet velem?

Figyelt kérdés

diagnózis:

kevert személyiségzavarok előtte pedig ezt írták elkerülő avagy averzív személyiségzavar

nem-meghatározott szorongás

státusz: esékeny hangulat,labilis affectiv strukturák,szorongó magatartás


Nagyjából betudom határolni a fent említetteket.. a keresőben pedig mindig más-más választ találok a kifejezésekre ezért tettem fel ide a kérdést,hogy valaki hozzáértő kielemezze és lefordítsa nekem laikus nyelvezetre :)


2013. okt. 8. 20:29
 1/4 anonim válasza:
a lenyeg talan az lenne. hogy tobbfajta zavaraid vannak...
2013. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bárzsing ***** válasza:

Valószínűleg a szorongásod miatt kialakult egy elkerülő személyiségzavarod. A labilis affektivitás azt jelenti nagyjából, hogy könnyebben elsírod magad. Az esékeny hangulat, hogy rossz a hangulatod, könnyen rosszá válik.

Az, hogy kevert személyiségzavar, sok mindent jelenthet, az elkerülő mellett lehet, hogy felfedeztek másikra utaló jeleket, ezt nem tudom megmondani.

2013. okt. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérd meg azt, aki adta, hogy magyarázza el neked! Egyébként ezek jellemzően együtt járnak, tehát a szorongás az elkerüléssel, és a hangulatváltozásokkal is.

Plusz az elkerülő már eleve átfedésben lehet sok más, hasonló (szintén szorongásos csoportba tartozó) személyiségzavarral. De tényleg az a legjobb, ha szakemberrel magyaráztatod el, hogy NÁLAD pontosan mit is jelent ez!

2013. okt. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat megszerettem volna eddig is kérdezni tőle csak nem igazán mertem
2013. okt. 15. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!