Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Forduljak pszichológushoz?

Forduljak pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Úgy érzem szükségem lenne rá, de félek ettől, egyrészt, hogy 'tény' lesz az, hogy 'nem vagyok normális', most csak nagy valószínűséggel érzem ezt. másrészt pedig attól félek, hogy, lehet utána nem is engednének haza (nem tudom, hogy mi történne, ha elmennék, és kiderülne, hogy elég komoly problémáim vannak)

töltögettem ki neten pár (2-3) személyiségzavaros tesztet, be is másolom ide az egyik eredményét, kb. a többire is nagyon hasonló eredmények jöttek ki.


Disorder | Rating

Paranoid: High

Schizoid: Moderate

Schizotypal: High

Antisocial: Low

Borderline: Very High

Histrionic: High

Narcissistic: Moderate

Avoidant: High

Dependent: Very High

Obsessive-Compulsive: High

(bocsi, h angolul van)


szerintetek mit csináljak? meg mi történik/történhet, ha elmegyek pszichológushoz/pszichiáterhez vagy valahova?

(bocs, ha rosszul írtam le, meg fogalmam sincs az egészről, ezért nem tudom mit várjak)

20/f


2013. okt. 23. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
menj pszichológushoz. nem tartanak bent ez alaptalan. az öngyilkosokat meg a közveszélyeseket tartják bent.
2013. okt. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj! Kapnál segítséget. Benn tartani nem fognak, inkább az szokott gond lenni, hogy túl sok a pszichés beteg és azt sem tudják befektetni, akit kéne.
2013. okt. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy teszt nem jelent sokat. Ez nekem is durva eredményeket dobott ki. Szerintem nem kell ehhez semmilyen pszichológus.
2013. okt. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!