Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki az életképtelen?

Ki az életképtelen?

Figyelt kérdés
A betegeken kívűl ki számít életképtelennek? Néha magamat is annak hiszem. Nem tudok mit kezdeni magammal vagy csalódom magamban nem megy semmi sem.
2013. okt. 24. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez is életképtelenség.
2013. okt. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aha és akkor legyek öngyilkos???
2013. okt. 24. 16:18
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Dehogy! Szedd össze magad, olyan nincs, hogy nem megy semmi sem.
2013. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ez áll fenn. Van az a nagy kérdés, hogy élsz vagy létezel? Rám az utóbbi igaz. De még itt vagyok egyelőre. Néha úrrá lesz rajtam a depresszió, néha pozitív életszemléletem van, hogy majd csak kijövök a gödörből, s ezután már csak jó vár rám, vagyis jobb, mint ami most van. Én is életképtelennek hiszem magam, de bennem van egy olyan érzés is, hogy nem hinném, hogy ez örökre így marad már, hiszen nem voltam én régen ilyen. Szóval nálad is egy ilyen átmeneti állapot lehet. Minden alagút végén ott a fény. Néha muszáj optimistának lennünk, még ha csak hitegetjük is magunkat. Az is jobb, mint búslakodni.
2013. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!