Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » HOVA tablettáról van valakinek...

HOVA tablettáról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Ha van kérlek írd le! Köszi!
2013. okt. 24. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon büdös, de hatásos, nekem legalábbis használt.

A belső gyomoridegemen sokat enyhített, és aludni is jókat lehet tőle. Ennek ellenére lecseréltem a Herbária Nyugtató teakeverékére, árban jobban megéri, és semmi adalékanyag nincs benne, nem úgy, mint a tablettánál.

Annyi a különbség, hogy a tea még intenzívebb hatású. A Hovától lazán tudtam vizsgázni, nem tompított el, a teától viszont azonnal lemegyek alfába, úgyhogy inkább csak esténként iszom.

2013. okt. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Ja még annyit, hogy enyhébb napokon vettem csak be egy tablettát, általában kettő volt az "adagom" (egyszerre), úgy érezhetőbb volt a nyugtató hatás.
2013. okt. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Én is próbáltam a Hova tablettát, már csak azért is, mert nem akartam a Xanaxot, Frontint és társait kipróbálni, mivel azokhoz elég könnyű a hozzászokási lehetőség és a leszokás is nagyon nehéz. Ezért először az ilyen gyógynövényekből álló kapszulákkal, teákkal kísérleteztem. De meg kell vallanom, semmit sem érnek. Abszolút semmit nem tapasztaltam, ami jótékony hatású lett volna, vagy segített volna valamelyest. Volt egy, a Valeriana, amitől kissé álmosnak éreztem magam, de mást nem tapasztaltam. Nekem van már azóta összehasonlítási alapom az alparolám, diazepám tartalmú nyugtatókkal szemben és igen.......azok hatásosak, nem hiába van az, hogy vény nélkül nem kaphatók, csak ha az orvos felírja. De jól meg kell gondolni, hogy elkezdi-e az ember az efféle nyugtatókat szedni, mert mint mondtam, könnyen hozzá lehet szokni. Aztán azon veszed észre magad, hogy már egy kisebb idegesség kapcsán is kapdosod befelé. Nem beszélve arról, hogy azokban az időszakokban, amikor letettem, akkor depressziót, üresség érzést, álmatlanságot okozott nálam. Ha egyszer elkezded szedni, akkor a rabjává válhatsz. De ugyanakkor hatásosak valóban. Viszont a gyógynövényekből készült termékek meg sem közelítik a hatásukat.
2013. okt. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. okt. 25. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!