Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Weight Loss tablettáról?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 13:50
 1/5 anonim válasza:
Ha arra vagy kíváncsi hogy tényleg egy hónap alatt fogsz -e tőle fogyni 14 kg-t, akkor a válaszom nem! Ezek a tabletták nem kompletten fogyasztanak, maximum csökkenti az éhségérzetet. De ha mondjuk valaki továbbra is annyit eszik, amennyit előtte, egy dekát sem fog fogyni. Nénikém nagyon szuperül lefogyott tőle 4 hónap alatt 22 kg-t, fél évvel később 36 kg-t hízott vissza úgy, hogy visszatért a rendes megszokott életéhez. jah, és apropó, azt a 36kg-t a mai napig nem tudja ledobni ..
2012. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én szedtem,de semmit nem használt.
2012. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

remélem nem késő

NE VEGYÉTEK MEG! KAMU OLDAL, KAMU KÉPEKKEL! ÁTVERÉS AZ EGÉSZ!

olvassátok el ezeket:

[link]


[link]


[link]


OLVASSÁTOK EL FIGYELMESEN ÉS NE RENDELJÉTEK MEG!

2012. júl. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én kipróbáltam kifizettem 25.000 ft 30 db-ra és lóf@szt sem ér kamu az egész mondjuk sejtettem! De meg is érdemeltem mert bele mentem! Citrompótló az egész nagy kamune hogy rendeljetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hello!

Ha az ő oldalukon nem is tudom megosztani a vélemény, mert rögtön törlik, hát megteszem itt.

Szóval én is megrendeltem, napi 1 darabot vettem be a kettő helyett de már az első napokban remegések jöttek rám, meg olyan pörgés, mintha valami drogot vettem volna be. Rendben, hogy minimálisan csökkent az étvágyam, de ilyen mellékhatások mellett nem éri meg. Anyukám mondta is, hogy hagyjam abba a szedését de én hülye voltam és makacsul ragaszkodtam hozzá. Na meg is lett a hatása, mert ezen a nyáron egy olyan mély depresszióba zuhantam és olyan alvászavaraim lettek, hogy néhányszor még a pszichiátriára is be kellett vinni, aztán több hétig pszichológushoz jártam. Amúgy teljesen normális vagyok de már tudom, hogy nagy hülyeség volt tőlem ez a bogyó. Nem kell ilyen szintű tablettákig eljutni, mozogni kell, normálisan enni és 6, maximum 8 után már nem enni és kész. Én ezzel is fogytam és ezzel legalább ki lehet küszöbölni az ilyesfajta mellékhatásokat. Ja és mikor megpróbáltam az oldalukon leírni a véleményem, akkor csak koppintották az e-mail címem és arról írtak, hogy "én egy hónap alatt 4 kg-ot fogytam" :/ Ez szánalmas egyrésről de még veszélyes is, mert egy csomó elkeseredett ember elolvassa ezt és belelkesül, hogy "de jó, akkor biztos beválik", pedig lehet, hogy ugyanaz lesz ezekkel a szegény emberekkel, mint amit nekem kellett átélnem. Őszínén sajnálom őket.

2013. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!