Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a megoldás a lelki problémá...

Mi a megoldás a lelki problémákra?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok elhatároztam lelkileg összetörve. Nem akarok pszichológushoz fordulni, és az öngyilkosságról le akarnak beszélni, de akkor mi a megoldás?

2013. okt. 26. 20:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

hello!


minden tisztelettel mondom neked, nem akarom lenézni a problémáidat miegymás, de szeretném felhívni a figyelmedet arra, hogy lelki nehézségekre nagyon nagy plusz ok lehet olyan egészségügyi problémánk amiröl még csak nem is tudunk. ha keresel megoldást, javaslom kutass ez ügyben is!

2013. okt. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Írsz rá valami konkrétabb példát? Érdekelne ez a felvetés is, bár nem igen vagyok azzal tisztába miért vannak ezek a lelki problémáim hisz a fizikumommal nincs semmi gond.
2013. okt. 27. 08:15
 13/28 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy vitaminhiány miatt van.


Azt mondod, van egy gyönyörű barátnőd, és mégis hiányzik a szeretet? Minden rendben van a kapcsolatoddal?

Ha biztos vagy benne, hogy a probléma benned van, és nem a párkapcsolatodban vagy a tágabb környezetedben, ráadásul "direkt" elzárod magad a szeretettől, akkor viszont mégiscsak a dokit javasolnám, akár egyből pszichiátert, akár háziorvost. Tudom, borzalmas érzés ezekről a dolgokról beszélni bárkinek is, de ez a legjobb esélyed arra, hogy rendbejöjj! Aztán lehet kiderül, hogy csak egy egyszerű vitaminhiányról van szó... de más is állhat a háttérben. Érdemes lenne kivizsgáltatni.

2013. okt. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Vitamin hiányom régóta van, mivel monoton ugyan azt eszem, de ennek anyagi okai vannak. Akárhányszor megyek vérvételre mindig hallom hogy ez meg az hiányzik a szervezetemből de ami állandó az a vashiány (nem tudom hogy a vas mennyire számít vitaminnak vagy egyáltalán minek számít). Nos a kapcsolatunk, őszintén megvallva nem tudom mit érzek a lány iránt. Körülbelül olyan se veled se nélküled kapcsolat. A másik meg akivel személyesen tudok találkozni vagy bármiféleképpen meg tud találni neki egyszerűen nem tudok beszélni magamról. Ezért is feleslegesen mennék el dokihoz, nem tudnám elmondani azt amit itt leírok. Meg nem is szeretnék orvos közelébe lenni.
2013. okt. 27. 08:48
 15/28 anonim ***** válasza:

a vashiány is lehet tünete valami konkrétabb problémának.


nekem nehézfémmérgezésem és candidiázisom van. (candidiázist köpetvizsgálattal akár magadnak is könnyen elvégezheted.) és komoly problémám volt régebben, hogy bizonyos emberek felé tudjak nyitni. biorezonancia vizsgálaton tudtam meg.

2013. okt. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
a vas az egy ásványi anyag
2013. okt. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
köszönöm az információkat, amugy még azt szeretném tudni ha nem akarok dokihoz fordulni magamon milyen módazerekkel tudok segíteni?
2013. okt. 27. 10:48
 18/28 anonim ***** válasza:
tudsz kefírt készíteni magadnak, tudsz sót 'fújni' a levegöbe, tudsz moksaelixírt enni, akár még a pupilládat is megnézheted, van e valamelyik szervednek komoly problémája, meg segíthetsz nekem összegyüjteni, hogy milyen egyéb hasonlóan hasznos kis tehetnivalók vannak még :)
2013. okt. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Zöldséget meg gyümölcsöt egyél :-) Nem drága, és segít pl. a vas felszívódásában is. Emellett meg amit amúgy is szoktál enni. Édességre és chipsre ne költs, sokba is kerül meg nem is egészséges.
2013. okt. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
A B-vitamin (főleg a B1 és a B12) hiánya is okozhat idegrendszeri problémákat és depressziót is akár. Én emiatt szedek Vitaday B-komplexet.
2013. okt. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!