Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek ha csak az öngyilk...

Mit tehetek ha csak az öngyilkosság jár a fejemben és csak sírok? 20/F

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 15:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz! Mi a gond pontosan?
2013. okt. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
jézusom,kapd már össze magad,nem lehetsz ekkora szerencsétlenség.Fel kellene nőni,és nem hülyeségeken gondolkozni.
2013. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle mit szeret bennem és nem tudott rá válaszolni igy megsértödött és nem ír nekem. Mivel érzékeny vagyok ezekre szokásomhoz híven letörtem és minden vágyam az hogy átkerüljek a másvilàgra ami.persze nem normális dolog igy valami megoldást kell találjak.
2013. okt. 27. 15:44
 4/17 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichiátert. Tényleg. Addig pedig, amíg eljutsz odáig, gondolj arra, hogy az ilyen apró összeveszések, csalódások hozzátartoznak az élethez, nem kell és nem érdemes ebbe belehalni. Aztán gondolj bele abba is, milyen lelkiismeret-furdalást és milyen nagy bánatot okoznál a szeretteidnek! Komolyan ezt szeretnéd?
2013. okt. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem tudok emberről aki szeretne és az orvosoktól félek.
2013. okt. 27. 15:57
 6/17 anonim ***** válasza:

Ültess magokat és várd meg, melyik nő ki. MMMBop tá túú dúúdu du bop

http://www.youtube.com/watch?v=NHozn0YXAeE

2013. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ma ültettem rózsákat, de még az se veszi el a figyelmem erről a gondolatról ami a kedvenc időtöltésem a hajtogatás.
2013. okt. 27. 16:43
 8/17 anonim ***** válasza:
2013. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

[link]

Akkor mikor ezt tanultam hajtani még tudtam mi az hogy boldognak lenni :'(


Mára csak a szenvedés maradt. De mi a kiút??

2013. okt. 27. 16:51
 10/17 A kérdező kommentje:
Az oldalon csak azok vannak amiket már meghajtottam, nem reklám céljából tettem ki.
2013. okt. 27. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!