Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mint természetgyógyász orvosil...

Mint természetgyógyász orvosilag etikátlan amit tesz? Szexuális viszonyt kezd nála 40 évvel fiatalabb apakomplexusos lánnyak (16)

Figyelt kérdés
Ez egy valódi eset. A lány családon belüli erőszak áldozata, súlyos apakomplexusos, személyiségzavaros a férfi okleveses természetgyógyász betegeket fogad. Kezeli a lányt nem hivatalosan. Ez milyen további lelkisérülést okozhat a lányban? Kihasználás-e ez orvos részéről? Erről az esetről van szó: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. okt. 28. 11:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Eléggé. De van akit nem érdekel semmi sem.

Váltson orvost a lány,persze,hogy kihasználás!

2013. okt. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De ő nem a hivatalos orvosa, hanem csak a magánéletben "gyógyitja" őt ez a férfi. A lánynak nincs rendes orvosa, pedig pszichológushoz kéne fordulnia.
2013. okt. 28. 12:22
 3/19 anonim ***** válasza:

Az orvos-beteg párkapcsolat minden esetben etikátlan, életkortól függetlenül. Mármint az, hogy az orvos a páciensével kezd kapcsolatot. (Az más lapra tartozik, hogy együtt jársz egy orvossal/házastársa vagy egy orvosnak, és ha beteg leszel, akkor hozzá fordulsz. bár lehet, hogy hivatalosan így sem lehet ő a kezelőorvosod.) A szexualitásnak egy orvosi rendelőben semmi keresnivalója nincs! Ugyanígy a természetgyógyásznak sem a vonzerejét kell "gyógyításra" használnia!

Igazán felháborító, hogy ilyenek történnek.

2013. okt. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ők a magánéletben találkoztak. A lány 16 éves a férfi 55. A férfi észerevette a lányom, hogy valami nincs vele rendben, mégis elfogadta a szexuális közeledését. Miután ebből viszony lettt, utána kezdte el kezelni otthon a lakásán.
2013. okt. 28. 13:28
 5/19 anonim ***** válasza:
Vidd el ettől az orvostól!
2013. okt. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
De most normális férfi az, aki 55 évesen viszonyt kezd egy 16 éves lelki sérült lánnyal??? Vele sincs minden rendben, az biztos... Kell lennie benne annyinak, hogy nem fogadja el egy tinilány közeledését!
2013. okt. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom elvinni, mert én kivulálló vagyok ebben a történetben. Jogilag hogy lehet ezellen fellépni? Törvényesen már szexelhetnek, csak hát a csajnak komoly problémái vannak a férfiakkal.
2013. okt. 28. 14:40
 8/19 anonim ***** válasza:
Hogy kívülállóként mit tehetsz, azt nem tudom. Elsősorban azt javaslom, hogy mindenképpen beszélj a lány szüleivel! Mondjuk ha ilyen "fantasztikus" családja van, akkor lehet, hogy ez se fog sokat érni... de hátha legalább az anyjára lehetne hatni!
2013. okt. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nos a lány anyját nem ismerem. Mivel anyagilag támogatja őket a férfi nem ellenzi a kapcsolatot. Nem is ellenezhetné ugyanis a lány már öngyilkossággal is fenyegetőzött és sokszor elszökött a férfihoz. Ha valaki tudja, hogy milyen szervezethez lehet fordulni ilyen esetben kérem jelezzen!
2013. okt. 28. 14:52
 10/19 anonim ***** válasza:

No akkor van itt minden... nem tudom, mit lehetne tenni.

Indiában meg az arab világban szokás fiatal lányokat anyagi támogatás ellenében férjhez adni. Ez ahhoz hasonlít... hát, mindenesetre durva.

2013. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!