Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon nehezen alszom el,...

Nagyon nehezen alszom el, miért van?

Figyelt kérdés
Próbáltam már nagyon sok mindent mondjuk a nyugtatóteákat még nem de hamarosan kifogom, olvastam hogy le kell fárasztani magamat... dolgozom 12 órában e mellett heti 6 nagyon kemény edzőtermi edzések szóval elégé le fáradok estékre , az étkezésem nagyon rendben van szóval azzal sem lehet a probléma . Kérem akinek volt vagy van hasonló tünete kérem írja le mit lehetne tenni ellene mindenre vevő vagyok ;)
2013. nov. 2. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Az alvászavarnak nagyon sokféle oka lehet:


https://www.youtube.com/watch?v=k3504u5IKOk

2013. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van valami problémád, gondod? Valami, amin rengeteget agyalsz? Csak erre tudok gondolni, ha egyszer írod, hogy rengeteget dolgozol és sportolsz is - akkor biztosan elfáradsz. Vagy annyira magas fordulatszámon pörögsz, hogy még éjszakára sem "állsz le"?

De olyan is van, amikor éppen hogy a fáradtságtól nem tud az ember aludni XD érdekesen hangzik, de igaz.

Esetleg a munkádat nem hagyod abba még gondolatban sem? Előfordulhat ez is.

2013. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát én nem tudom mondjuk nem vagyok fáradt még ha korán kelek is .. mélyen alszom csak nem tudok elaludni , nincsen semmi lelki próblémám
2013. nov. 3. 00:24
 4/4 anonim ***** válasza:

lehet nem tud a szervezeted melatonint termelni. egyél triptofánt és kiderül :)


bármilyen egészségügyi tüneted gondod van e?

2013. nov. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!