Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit jelenthet ha régebben...

Mit jelenthet ha régebben nagyon társaságkedvelő voltam de most már csak egyedül akarok lenni és senkivel nem beszélni?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon nagy társaságom volt, sok baráttal, egyfolytában pörögtem, nagyon sokan keresték a társaságom mert folyton vidám voltam előttük, még akkor is ha nem.

Egy régi álmomat valósítottam meg azzal,hogy kimentem 3-4 hónapra dolgozni külföldre, sosem éreztem olyan jól magam itthon mint ott. Sajnos vissza kellett jönnöm egy időre befejezni az egyetemet.

Az ottani barátaim külföldiek, az itteniekkel nem igazán tudtam tartani a kapcsolatot és ha őszinte akarok lenni nem is akartam.

Hazajöttem és mindenki akart találkozni hiszen kimaradt pár hónap de én mindenkit kezdek leépíteni magam körül, nem akarok mást csak egyes egyedül lenni, legszívesebben egy erdő legmélyén töltenék egy egész hetet anélkül,hogy kapcsolatba lépnék valakivel.

Úgy döntöttem,hogy ez az utolsó évem itthon, hosszú évek óta külföldön képzelem és tervezem az életem, itthon nem érzem,hogy lenne esélyem, jövőm.

Miért lehet,hogy mindenkitől elszigetelem magam,minden kapcsolatom leépítem és frusztrált vagyok sokszor? Csak csöndben akarok lenni és hogy hagyjon mindenki békén, nem akarok kapcsolatot sem.

Persze vannak jobb napok, pár óráig még élvezem is a társaságot, de kicsit aggódok.



2013. nov. 7. 14:08
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat , lemaradt,hogy 23 éves lány vagyok. Sosem voltam bulizós típus de a korommal ellentétben amióta hazajöttem nem akarok kimozdulni sem bulizni. Hozzá kell tennem,hogy nagyon sokat kell tanulnom, sokszor vagyok kimerült.

Normális?

2013. nov. 7. 14:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális. Ha nem tudsz más kiutat, ezdj el jógázni.
2013. nov. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Mindenki változik.
2013. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mikor jöttél haza külföldről? Teljesen érthető, hogy hiányzik, és ezek után nehezen illeszkedsz vissza a "magyar valóságba". Én is voltam külföldön, és nehezen szoktam vissza, de aztán csak jobb lett.
2013. nov. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!