Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már nem normális, ugye?...

Ez már nem normális, ugye? Sírás helyett hányinger hányás?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Nem vagyok tökéletes, de nem is tartom magam olyannak, aki minden kis semmiségen kiakad, elkeseredik. Viszont elég sok a probléma a családban, a suliban, és a barátaim közt is. Sehol nem tudom elengedni magam rendesen. Szóval elég sok minden összejött, amikkel nem tudok mit kezdeni és rohadtul elkeseredetten érzem magam. Mégis ezeket senki meg nem mondaná.. Mindenki arra számít, hogy én vigasztaljam meg, hogy én maradjak erős, hogy mindent tökéletesen csináljak, de ez nem mindig jön össze. A legrosszabb, hogy ezeket senkivel nem tudom megbeszélni.. Vannak barátaim, de én mindig csak a felszínes dolgokról mesélek nekik (ők nem nekem), ettől függetlenül amúgy nagyon szeretem őket:) A szüleimmel sem tudom megbeszélni feltéve, hogy van aminek ők az okai, a másik pedig az, hogy amikor kisebb voltam, sok mindent elmeséltem anyámnak, de azt a következő veszekedés alkalmával halálnyugalommal a pofámba vágta.. A tanárok is mondják az ofőnek, hogy ha mondanak valamit, akkor az nem érdekel.. Mások ilyenkor nagyon szomorúak lesznek, van aki sír utána, de nekem nem megy.. Ma is valaki olyanokat vágott a fejemhez, (hosszú előzménye volt neki) aminek a fele sem volt igaz, és szörnyen rosszul esett, de fapofával végighallgattam, régen ez biztos, hogy nem ment volna. Régen sírtam, persze sosem mások előtt, hanem ahol senki nem látta.. Érzem azt a belül szorító érzést, de nem tudok sírni. Csak nagyon sokszor hányingerem van, olyankor bemegyek a mosdóba, leguggolok, és iszok, de még így is hányni szoktam néha.. Vagy fáj a fejem. Ez normális, hogy nem tudok sírni? Bocsi, ha kicsit hosszú lett:)

2013. nov. 7. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek hozzád, szerintem nem teljesen normális dolog, én is sok helyen olvasgattam ez után, sajnos nem találtam rá választ, pedig én is ilyen vagyok.:) Egyszerűen nem tudok sírni, viszont gyakran hányingerem van, erősen szédülök, amikor valami miatt nagyon szomorú vagyok. Egyébként ha gondolod velem is meg tudod beszélni ezeket a problémákat, ha a barátaid, családod nem tud meghallgatni.:) 19L
2013. nov. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!