Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az orvosom 0,25 Xanaxot irt...

Az orvosom 0,25 Xanaxot irt ki szorongásra, de nekem ez is túl sok. Valami tanacs?

Figyelt kérdés

nappal kell szednem, reggel és délben. Én ezt a 0,25 tablettát ketté töröm, ée felet veszek be reggel és délbe, de még igy is nagyon erős, nem birom. Szrintetek törjem 4-b a tablettát?

Légyszi segitsetek! Majd mindenképp beszélek az orvosommal, de hátha van aki volt még igy.



2013. nov. 8. 13:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kaptam egyszer én is xanaxot, de nem szedtem kúra szerűen. Egyszerűen amikor rám jött a pánik és kezdtem rosszul lenni, bevettem egyet. Egy idő után kb fél év azt vettem észre, hogy már nem kell minden nap. Nem szoktam hozzá, de ha baj volt nagyon jól jött.
2013. nov. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért sok, mi a hatása, ami túl sok?

A leírásod alapján nincsen rá szükséged, akkor miért akarod szedni?

2013. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azért sok, mert nagyon álmosit és szédülök. Olyan mintha részeg lennék. eltompit tljesen. És hidd el van rá okom. rengetg orvosnál, kivizsgáláson voltam, most nem részletezem, de vannak problémáim.
2013. nov. 8. 13:27
 4/16 anonim ***** válasza:
Én szedtem, de csak a felét, minden reggel. Az elég volt, így is nehéz volt abbahagyni, alig tudtam lejönni róla. Inkább vedd be a minimálisat és mondd meg az orvosodnak is, hogy úgy érzed annyi elég.
2013. nov. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

3: Akkor nem jó a problémádra a szer. Nekem is ezer dolgot adtak álmatlanságra, és csak rosszul lettem meg hallucináltam tőlük, egyik se segített.

A macskagyökeret próbáltad?

2013. nov. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Álmatlanságra, vmi teljesen mást adtak. Ez kimondottan nappalra adták szorongás csökkentésére, mert annyira szorongok, hogy nem vagyok képes ellátni a napi teendőim. És igen, ahány gyógynövégy létezik ezen a földkerekségen mindnt kipróbáltam. Nekem sajnos nem váltak be. Ezért jutottam ide.
2013. nov. 8. 13:55
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
De hát mégis milyen mértékű az a panasz, amire 1/2 Xanax sok?....
2013. nov. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor lehet a nagyon nagy foku kimrültség miatt álmosit ennyire.
2013. nov. 8. 14:13
 9/16 anonim ***** válasza:

1. Nagyon érzékenynek kell lenned, ha fél 0,25-ös is kiüt.

2. Nem a gyógyszer miatt vagy fáradt.

3. Csak bemagyarázod, hogy fáradt vagy.


Bár sosem éltem ilyen szerekkel szerencsére, de egészségügyben jártas vagyok, a 0.25-ös Xanax, Frontin az nem mondható erősnek, főleg felezve.

2013. nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mikor kezdted el szedni? A nyugtatónak gyakran vannak mellékhatásai főleg az elején, de ezek gyakran pár hét után abbamaradnak. Ha nem akkor új gyógyszert szoktak felírni.
2013. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!