Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Álmodtál már olyat, hogy egy...

Álmodtál már olyat, hogy egy halott emberrel találkoztál?

Figyelt kérdés
Én még sosem. Lehet, hogy halottakkal nem is lehet álmodni? Ez most hülyén hangzik... De elgondolkodtató.
2009. nov. 16. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már sokat álmodtam egy elhunyt hozzátartozómmal!Reggel olyan jó volt felkelni hogy ismét beszélhettem vele!Olyan valóságosnak tűnt! Megfogni a kezét,hallani a hangját!Igaz én babonás vagyok, nem szabad megfogadni a holtak tanácsait, ezt be is tartom!
2009. nov. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen,álmodtam nem is egyszer.:)
2009. nov. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Annyira szeretném, ha létezne túlvilág... Rosszul vagyok a gondolattól, hogy megszűnök létezni. És van egy személy, aki már 18 éve elhunyt, vele nagyon szeretnék találkozni, és elviselhetetlen a tudat, hogy már semmilyen formában sem létezik... Se testileg, se lelkileg. Ezért reménykedek a túlvilágban.
2009. nov. 16. 21:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Szoktam álmodni velük, és sokszor segitenek, ami eleinte hihetetlen volt. Ezt csak az tudja, aki átélte, a többi hisz, amit akar.
2009. nov. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam sokszor egy elhunyt rokonommal már.Remélem egyszer még láthatom majd. :(
2009. nov. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem zombis álmomra...
2009. nov. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos együttérzek veled nekem az anyukám halt meg 18éves koromban és én is ugy szeretnék vele beszélgetni,áttölelni még:(((((
2009. nov. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én médiumként megbeszélhetem gondjaimat velük bármikor bárhol:)nemkell hozzá édes álom:)
2009. nov. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Anyum halt meg 6 éve. Soha, legalábbis nem emlékszem h álmodtam róla/vele. De egy barátnőm, aki felakasztotta magát egyszer vele álmodtam. Tisztára valóságos volt/hozáteszem nem volt legjobb barátnő, de barátnőm volt!/ és hihetetlen volt felébedni. Nem tudom leírni...Éreztem minden egyes részletet, de sajnos felébredtem! ...
2009. nov. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem volt már olyan, hogy elhunyt hozzátartozómmal álmodtam, úgy, hogy álmommban újra élt. Az egésznapomra kihatott!

2009. nov. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!