Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stessztől meg lehet vakulni?...

MP kérdése:

Stessztől meg lehet vakulni? (16/L)

Figyelt kérdés

Pánik beteg vagyok.Vagy már 1-2 hónapja homályosan látok mikor előjönnek ezek a "pánik rohamok".

Kétszer volt migrénes fejfájásom.(vibráló foltot láttam,majd jött a fejfájás)

Mostanra már a látásom rosszabbodott ahogy a családi helyzet(szüleim válnak).Szoktam foltokat látni(elég sokáig,olyan mintha valaki belevilágított volna a szemembe),meg van az.hogy a szemem/arcom egyik része zsibbad.A sötétebb helyeken se látok már jól.

A bal szemem alapból rossz(így születtem),szóval szemüveges vagyok.Néha szoktam kancsalítani is.

Attól félek,hogy egyszer teljesen megvakulok,vagy hogy valami súlyos bajom van.

Holnap megyek a kórházba,de attól félek,hogy addig nem bírom ki.



2013. nov. 10. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg.
2013. nov. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nézz utána neten a következő ingyenesen letölthető könyvnek:


Lelki eredetű testi betegségek lexikona


sokat fog segíteni!!!

2013. nov. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. nov. 10. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Te lány! Semmi baj! Nyugalom.


Nekem idegi alapon van visual snow szindrómám. Ez egy nagyon kellemes betegség... mindig úgy látsz mint a a tv-ben a "hangyás/ statikus/ kásás adás".


Tanulj nagyon hamar. Nekem évek alatt felörlődtek az idegeim, mert mindent magamba fojtottam. Nekem is szüleim elváltak ami majdnem apám életébe került, sorra jöttek a temetések, le kellett mondani az álmaimról ami trauma volt.


NEM VAKULSZ MEG! NEM LESZ SEMMI BAJ! Tanulj az én hibából, nyugodj meg mielőtt késő lesz.


Ha nem is látásodba, de mindenképpen a szívedbe és agyadba kerül az idegeskedés és a pánikroham.

2013. nov. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet megvakulni hidd el nekem. Így vagyok én is ha idegeskedem kb 40 éve. NYUGODJ MEG!
2013. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!