Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az alkohol (bármilyen töménysé...

Az alkohol (bármilyen töménységű) és gyenge nyugtató kombinációja okozhat valami gondot, mégha mértékkel használom is?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam,kipróbálom,milyen lehet,hátha ez örömöt okoz nekem és lesz valami jó is az életemben. Nem akarok meghalni,csak fel szeretném dobni am silány létemet.
2013. nov. 6. 13:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Erősítik egymás hatását, jobban üt az alkohol, jobban bekábulsz. Viszont ezzel együtt jobban roncsolja az agysejteket, plusz még a májnak is rendesen oda tud tenni.
2013. nov. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Sok szép.:S Pedig reméltem,hogy ez lehetne jó dolog az életemben.:S Akkor marad a "hagyományos" piálás.
2013. nov. 6. 14:15
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlom, függő leszel egy életre. Hidd el, tapasztalat, sajnos..
2013. nov. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nálam is így kezdődött, felakartam dobni a silány életemet, hogy némi mámort érezzek, legalább akkor nem gondolok rá, hogy milyen egy elbaltázott életem van. S most a függője vagyok. Hónapokig leállok vele és semmi. De ha egyszer elkezdem, reggel is az az első gondolatom, hogy minek keltem fel, inkább aludnék, s nyúlok is a nyugtatóhoz. Ma meg már alkohollal együtt tolom a kettőt. Függőséget okoz!!!! Ha lehet el de kezd!


Ugyanígy vagyok a drogokkal. Sosem próbáltam még, a gondolata vonz, de 25 éves vagyok és még csak egy füves cigit sem szívtam el. Félek, ha kipróbálom és megtapasztalom milyen csúcs érzés, akkor majd azt is gyakran kívánom, amikor épp a padlón leszek. Mikor még a nyugtatót is nagyon nehéz letenni.


Bajod hogy lehet-e? Igen, lehet, de ez attól függ hány mg nyugtatót veszel be és milyen töménységű, valamint mennyi alkoholt iszol rá. A nyugtató és az alkohol erősítik egymást hatását és akár a halálba is süllyeszthetik legrosszabb esetben a vérnyomásodat. Engem már egyszer a mentő vitt el, mert kevertem a kettőt és összeestem. Nem is tudtam magamról másnapig. Még a másnap is csak foszlányokban maradt meg.

2013. nov. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
El ne kezd* (bocsi)
2013. nov. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De mégis milyen élet az olyan,amiben nincs semmi öröme az embernek? Én gyakorlatilag vegetálok.
2013. nov. 7. 12:05
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
keress más örömöket! mellékesen a kettő együtt tuti pár év és egy kripli leszel! inkább olvass, vagy sportolj, vagy vetkőzz le és vigyázz a ruhádra...
2013. dec. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Már próbáltam,egyik sem okozott örömöt,így fel is hagytam velük.
2013. dec. 12. 12:12
 9/17 anonim ***** válasza:
25%
Ne haragudj, de nem lehetsz egy 100-as égő, ha semmi másban nem találsz örömöket a világon, mint a pia és a dilibogyók... Mééér nem mész orvoshoz???
2013. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mert nem érzem szükségét,hogy ilyen pitiáner dologggal dokihoz forduljak. Az életem elég sivár,nincs hova,meg nincs kivel eljárnom sehova.
2013. dec. 13. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!