Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom mi történik velem...

Nem tudom mi történik velem ilyenkor, valakinek van hasonló "tapasztalata"? (lent)

Figyelt kérdés

Tavaly, amikor a jogsit csinàltam nagy volt rajtam a nyomás (szülői/saját elvárásaim magam felé), persze átmentem, de sokszor volt olyan, hogy pl. felszálltam a buszra, és rosszul voltam, remegtem, zsibbadtam (a végtagjaim, mintha el akarnék ájulni), és nagyon kellett volna sírnom, de nem tudtam. Semmi erőm nem volt, olyan mintha valaki szorított volna. Aztán amikor elmúlt nagyon gyenge voltam, kívülről nagyon ilyesztőnek kellett látszania mert egy ismerősöm, aki a buszon volt utána hazakísért.

Aztán még akkor volt ilyen, amikor érettségiztem. Majd sokáig nem, de most egy nagy változás volt az életemben (nem jó), nagyon sokmindenben korlátoz a hely ahol vagyok, és ezek a rosszullétek újra vannak, és intenzívebbek mint eddig bármikor. Nem merem elmondani senkinek mert félek hogy bolondnak néznek. Mi lehet ez? Mással is előfordult már?

19/L


2013. nov. 13. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Pánikbetegségnek tűnik...
2013. nov. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 vvv24 válasza:
100%
Az előző kommentelővel értek egyet. Erősen pánikrohamra utal. Muszáj lenne beszélned róla valakinek, hogy még idejében elkapd és elmúlhasson. Keress olyat akiben megbízol, barát, szülő,nagyszülő és mondd el neki. Nagyon sokan küzdenek ezzel a dologgal,nem vagy vele egyedül. Ha végképp nem akarsz róla beszélni senkinek,nagyon sok internetes fórum is van ahol ilyen panaszokkal küszködő emberek vannak. :)
2013. nov. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!