Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy oldjam meg az életem...

Hogy oldjam meg az életem problémáit?

Figyelt kérdés

nem szeretném ide kiteregteni,de pl az önbizalom hiánya eléggé beszűkítette a lehetőségeim.

Jelenleg a család is rossz irányba tart.

Párkapcsolat,munka.Csak,hogy nagyvonalakban megemlítsem.

A pszichológus nem megoldás. Tudom,mert találkoztam már velük.

Ha én is külföldre megyek dolgozni talán anyagilag könnyebblesz,de a belső gondok maradnak.

Nem tudom,hogy mit csináljak,mert ez így nemmehet sokáig.

Tönkre fogok különben menni. Nem lesz életem.

Ha nem foglalkozok"tudatosan" velük csak leszegem a fejem és mondjuk mosogatok külföldön mi fog változni?

Segíthet egy drasztikus környezetválotázs, új emberek,más kultúra? Ha más gondolkodásmóddal találkozom ?



2013. nov. 13. 20:22
 1/2 II.Dartheon ***** válasza:

Nos.. ha azt mondanám neked ,hogy van egy biokertem ahova leköltözhetsz és mindenki békén fog téged hagyni, jönnél?


Ezt tervezem, és amolyan "menedék" lenne ... ahol van kaja, víz, energia.. meg aztán mindnenki segít a másiknak, és ameddig valaki ott akar lenni, ottmarad, aztán tovamegy, ha jónak látja... bár igaz, még a telek megvételéig van 1-2 év... de a terveim megvannak.

2013. nov. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Egyes, nagyszerű, én mennék. :) Ha nem lennének kötelezettségeim.


Kérdező, például elmész az egyessel.

A másik, hogy ahogy megszületsz és nőni kezdesz, jönnek a krizisek. Azok a pontok, amikor rájössz, hogy így már nem megy tovább. És akkor változtatni kell, dönteni kérdésekről és továbbmenni a következő krízisig.

Mivel nem írsz részleteket, látatlanban igen, segíthet egy drasztikus környezetváltozás, amennyiben a környezeted a baj forrása. A más gondolkodásmód meg akkor jó, ha úgy gondolod, neked kéne változni.

2013. nov. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!