Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt hogy oldjam meg? Fel emeszt.

Ezt hogy oldjam meg? Fel emeszt.

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy kiskorom ota nemtudom kibeszelni a gonjaimat. Sosem tudtam. Magamba tartok mindent es neha a falnak mondom el uvoltozve h elegem van :///

Tudom h az lenne a megoldas ha vki megbizhatonek kisirnmam magam de nem.

nem bizok meg senkiben annyira h elmondhassam mert ha elmondom akkor tudja h gyenge vagyok ezaltal meg tud sebezni.


2012. júl. 3. 22:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mit szólsz egy szakemberhez? Végtére is pontosan erre vannak :)
2012. júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nem mindenki akar megsebezni. Nincs valaki normális barátod?
2012. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

jarnom kell pszichologushoz mert iskolaban is vannak/voltak gondjaim igy a csaladsegitok elkuldtek de nem. :DDD

eloszor az zavar h nyiltan elemzi a viselkedesemet es mivel felek olyat elmondani neki ami hathat arra h kivegyenek a csaladombol vagy ne nem akarok neki olyan dolfgokat elmondani.

mert szex, drogok, alkohol stb.. es ha megtudna h miket muveltem/muvelek akkor valoszinuleg nem csak a csaladombol hanem az orszagbol is ki "szamuznenek" mert nem magyar allampolgar vagyok mellesleg.


de amugy jo volna :)

2012. júl. 3. 23:00
 4/24 anonim válasza:
Miért nem írod le ide? névtelen az egész de javítsatok ki ha tévedek. szval nem kellene félned hogy rosszat akarnak. vagy írj naplót.
2012. júl. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

de van.

csak nekik en vagyok a tamasz. nekem van egy profi modszerem.

elmeselek nekik kamu-ketsegbeesetten egy olyan problemamat ami igazabol molyfing h erezzek megbizok bennuk ami nem igaz. es nem azert csinalom h legyenek barataim hanem azert mert inkabb en legyek az eletukbe (es itt 6-7 emberrol van szo) az eros tamasz akiknek kisirhatjak magukat es megtartja a titkokat, segit. mint vmi kejli ember aki igazabol sz.rik ra es talan kiis pletykalja.

feltem okat. ok a mindenem akkor is ha nem tudnak rolam semmit. csaladom.

2012. júl. 3. 23:02
 6/24 A kérdező kommentje:

nem szeretnek untatni senkit + nem szeretnek kapni csomo negativ kommentet mert sok olyan dolgot csinaltam ami nem felel meg a tarsadalmi normaknak.

es azert nem irok naplot mert nem eleg szemelyes. probaltam mar tobbszor kiirni magambol de annyira nemjo :/ ugyanaz mint amikor a a fallal beszelgetek :|

2012. júl. 3. 23:04
 7/24 anonim ***** válasza:
Ha ők ennyire megbíznak benned, te miért nem?
2012. júl. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem tudsz leszokni?
2012. júl. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

mert nem szeretnem ha latnak h gyenge es labilis vagyok. ok ugy ismertek meg h minden probleman mosolyogva tullepek de akar evekig is hajlando vagyok szenvedni.

es nemtudok annyira megbizni senkiben h tudjam nem akar rosszat . a legjobb baratnomba kb 60%-osan bizok meg. jo az ilyen ki tetszik stb dolgokat persze elmondom mert ez alapja egy jol mukodo baratsagnak de ami melyen bennem van azt ugy erzem nem tudhatja meg senki mert megvaltozna a rolam alkotott kepuk.

2012. júl. 3. 23:09
 10/24 A kérdező kommentje:
mirol? :D
2012. júl. 3. 23:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!