Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen könyvek segítenek...

Milyen könyvek segítenek legyőzni az érzelmi függőséget?

Figyelt kérdés

Tudtok ajánlani olyan könyveket, amik ebben segítenek? A személy, akitől függök, nemsokára teljesen megszakít velem minden kapcsolatot, és nem akarok öngyilkos lenni vagy összeomlani... az is segítene, ha elmondanátok a saját sikerélményeteket ezzel kapcsolatban....


24/L


2013. nov. 14. 10:03
 1/5 RhisiartK ***** válasza:
Hát könyvet nemigen tudok, de én Popper Péter előadásait javaslom. Nem tudom miért szakít meg veled minden kapcsolatot, de lehet az előadások témái közt megtalálod, amelyikre szükséged van. Nekem sokat segítettek. A YouTube-on sok van fenn. Nekem egy szakítás után segített, mikor megnéztem a Hol rontottuk el c. előadást.
2013. nov. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem is 100%, hogy megszakít minden kapcsolatot, ez csak a legrosszabb, amitől félek...az ok az inkább gyakorlati, a világ két felén leszünk, neki külön élete, családja, párja, rám nem lesz már szüksége...csak a nagylelkűségén múlik, hogy megtart e távoli barátnak :(
2013. nov. 15. 23:05
 3/5 RhisiartK ***** válasza:
Értem. Ám egy jó barátra mindig szükség van. Még ha távol is vagytok, abból nem következik az, hogy megszakad a kapcsolat. Bár az biztos, hogy kevesebbet fogtok beszélni. És nehogy már azt mondd, hogy nagylelkűség tartani valakivel a kapcsolatot, aki fontos nekünk. Ez alapvető dolog szerintem.
2013. nov. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy én annyira fontos vagyok neki, mint ő nekem...ezért tartok ettől. De köszönöm szépen a segítséged, nagyon jól esnek a szavaid.:)
2013. nov. 16. 19:04
 5/5 Vörösnefelejcs ***** válasza:
100%

24 éves vagy és még nem tudod, hogy mindenki egyformán fontos? és hogy nem kell senkitől függeni?

és hogy senki sem pótolhatatlan?

Bébike, állj lábujjhegyre, emeld fel a karod, csukd be a szemed - és érezd magad nagyon nagynak. Húzd ki magad, nagy levegő, és gyerünk, mert a világ rád is vár. Legyél agresszívebb, legyél büszkébb.

2013. nov. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!