Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen orvos írhat fel valami...

Milyen orvos írhat fel valami hangulatjavítót?

Figyelt kérdés

Nem tudok tanulni, vagy bármi más "értelmeset/hasznosat" csinálni, csak bambulni vagy sírógörcsöket kapni, de nagyon fontos lenne, hogy idén még tanuljak.. Valami ötlet?? (gyors "megoldás" kellene.. :S)

(kiírtam ezt a kérdést, nem ugyanígy, de lehet h rossz kategóriába)


2011. okt. 10. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
pszichiáter
2011. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
odamegyek (beutaló nélkül?) és mondom neki, hogy írjon fel, és felír?
2011. okt. 10. 22:26
 3/11 anonim ***** válasza:
nem egészen, meg kell beszélned vele a problémádat és ha szükségesnek találja a hangulatjavítót, akkor felírja
2011. okt. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
egyébként beutaló nem kell ha tudod a pszichiáter elérhetőségét, megbeszélhetsz vele egy időpontot
2011. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! AMúgy mennyire megy bele mélyen? elég neki annyi, hogy nem tudok tanulni pont. Vagy részletezgetnem kell? mert nem akarom mert akkor az meg sok idő...

Háziorvos nem írhat fel?

2011. okt. 10. 22:41
 6/11 anonim ***** válasza:

de igen, beszélgetni kell vele mélyebben a problémádról, egy orvos se fog neked felírni amit akarsz kezelés nélkül.

szerintem háziorvos nem írhat fel, de azért kérdezd meg őt is és legfeljebb ad beutalót egy pszichiáterhez

2011. okt. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

De jahj, ez már túl bonyodalmas meg hosszadalmas.... :S

(Már attól kimerültem, hogy végiggondoltam :S:( )

2011. okt. 10. 22:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is kb így voltam és elkezdtem szedni a Magne B6-ot és nekem segített. 2háig szedtem napi 4szemet volt amikor 6-ot és a második héten már egész jól voltam
2011. okt. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De csak a tanulással meg a koncentrációval volt bajod? Mert mondom, nekem ezek a sírógörcsök, sokszor már teljesen láthatóan remegek az idegességtől, és úgy érzem, hgoy magamon kívül vagyok, és megőrülök. Erre is jó a magne B6? Tényleg csak ennyi lenne a bibi?
2011. okt. 13. 19:25
 10/11 anonim ***** válasza:
igen nekem is ez volt, meg nagyon fáradt voltam. Szerintem egy próbát megér, mert 50szemes kerül 1590ft-ba. Bajod meg nem lesz tőle, mert csak vitamin!
2011. okt. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!