Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depresszió? (Kérdésed túl...

Ez depresszió? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Egész nap semmihez nincs kedvem, reggelente nem akarok felkelni ilyen szorongás érzetem van ha kelni kell, és menni kell mondjuk az iskolába vagy akárhova.általában az utolsó percben kapcsolok, felébredni felébredek korán, de a kelés nem megy, inkább 1-2 órán át gondolkozok minden szarságon.

Este félálomban szokott lenni ilyen alvásparalízisem, ki nyitom a szememet de egy ideig nem tudok mozogni, viszonylag könnyen elalszok.

Egész nap gépezek és fórumokat, videókat nézek, játszok.

fáradt, bamba vagyok, másokkal nem igen beszélek, a saját fejemben vagyok, ideges vagyok ha hülyéskednek a környezetemben. Úgy érzem jól magam ha a képernyőt bámulom, és a gondolataimba mélyedek és punnyadok, tanulni se szoktam.

Tegnap este hallgattam valami szomorú zenét, amin majdnem elsírtam magam, csak könnyeztem fiú létemre.

Hangulatom elég változó, este általában jól érzem magam nevetgélek, de napközben nincs valami jó hangulatom, főleg ha verőfényes napos reggel van, na akkor igazán szarul érzem magam. Inkább a ködös, felhős időt szeretem.

Imádok sötétben lenni, feküdni az ágyon.



2013. nov. 21. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a ködös, felhős időt. Szeretek a gondolataim között élni csak úgy. Gyakran elmélázok. Szeretem elolvasni az emberek gondolatait... Ürítsd ki magad és örülj ha más boldog. Én ezzel maradok életben még ha nem is a legmegfelelőbb.
2013. nov. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
fürdeni is csak kétnaponta szoktam, fogat is ritkán mosok egyszerűen egyre jobban elhanyagolom magam..
2013. nov. 21. 16:33
 3/3 A kérdező kommentje:
Na de ez depresszió vagy mindenkivel van ilyen?
2013. nov. 21. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!