Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem ezt nem hiszem...

Mi van velem ezt nem hiszem el. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mindenféle hülye bajom van van olyan,amivel orvosnál voltam az miatt most nem aggódok,de.

Miért nincs semmi akaraterőm? Egyszerűen undorodok minden dologtól,amihez nincs kedvem. Nem tudok tanulni,mert ha belegondolok konkrétan megölném magam nem akarok futni mert félek,hogy nem csinálom végig,meg ilyenek. Mitől van ez? Régen se volt kedvem pl. tanulni,de rávettem magam és kész.


2013. nov. 23. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Hisztis vagy és lusta.
2013. nov. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezzel most sokat segítettél :) Kérlek ne ilyeneket írjatok.
2013. nov. 23. 15:15
 3/7 anonim válasza:
Nem feltétlenül lusta... annak is van előzménye véleményem szerint.Azért vagy lusta,mert nincs mi motiváljon. Ergó keresned kell valamit amit szeretsz ez olykor nagyon nehéz néha lehet könnyű. Jah és a másik önbizalomhiány is hozzátartozik. Ezt pedig kisebb dolgok teljesítésével tudod kezdetben növelni. Igazából természetes dolog,hogy nem csinálsz olyat amit nem szeretsz azzal nincs is baj. A gond ott kezdődik ,ha már azt se csinálod meg amit meg akarsz tenni.
2013. nov. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom de valahogy semmihez sincs kedvem és rossz ez a helyzet nem érzem normálisnak. Az egyszerű lustaság ha mondjuk nincs kedvem lemenni ennivalót csinálni az emeletről. Engem konkrétan stresszel ha valamit csinálnom kell szorongok tőle. Lehet túl irreálisak a céljaim?
2013. nov. 23. 22:42
 5/7 anonim válasza:
Hát azért ,ha már futni se akarsz,mert félsz hogy nem tudod lefutni én azért nem nevezném irreálisnak.
2013. nov. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha valami stresszel,idegesít ,mert túl sok figyelmet fordítasz rá..egyszerű a megoldás tégy úgy mintha nem érdekelne azaz tégy is úgy.. neki kezdesz és kész.Nem kell tovább gondolkozni. "Dobd ki a szemetet a fejedből és mikor ott vagy csak a gyakorlatra koncentrálj semmi másra." Tedd te is ezt.(Békés harcos útja című filmben van ez a bölcsesség.) Hátha neked is segít és remélem is, hogy így lesz. :)
2013. nov. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen akkor valószínűleg ez lesz a megoldás nekem si ez jutott eszembe. Nem kell gondolkozni csinálni kell kész.
2013. nov. 23. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!