Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt hiszem valami nem stimmel...

Azt hiszem valami nem stimmel velem. Dokihoz kéne mennem? 20L

Figyelt kérdés
mostanában egyre többször teljesen szétesek, lelkileg, sírni kezdek jelentéktelen dolgokon és egy marék altatót képes vagyok bevenni ha úgy ÉRZEM nem vagyok fontos olyan embereknek akik nekem fontosak (nem csak pasikra értem) és akkor egy napig fekszem a szobámban. három hét alatt fogytam 5 kilót nincs kedvem enni az egyik pillanatban nevetek a barátaimmal aztán kimegyek a mosdóba és arra gondolok hogy vízbe kéne fojtsam magam kb ilyesmi ez normális az életkorom miatt vagy valami gond lehet a lelkemmel?
2013. aug. 11. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem depresszió. van akivel meg tudod beszélni őszintén a gondjaid?
2013. aug. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
van, akinek el tudom mondani de olyan nincs aki bármi hasznos dolgot tudna mondani hogy mégis mit kezdjek ezzel.
2013. aug. 11. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Valóban depressziónak tűnik és el kéne menned orvoshoz,mert ez hozzáértő segítség nélkül nem fog elmúlni,csak romlani.
2013. aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azért még a személyiségzavart se zárnám ki. Első körben pszichológushoz vagy pszichiáterhez kellene menni.
2013. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!